8 نکته ضروری که باید در اتاق خواب مهمان رعایت کنیم + 37 مدل عکس اتاق مهمان!

0
621
تبلیغات

همان طور که می دانید، طراحی دکوراسیون اتاق خواب مهمان باید کاربردی باشد. به این صورت که ما باید توجه کنیم که یک مهمان به چه وسایلی در اتاق و زمان اقامت خود احتیاج دارد و آن ها را در اتاق مهمان فراهم کنیم. همچنین دکوراسیون و رنگ مناسب اتاق مهمان هم یکی دیگر از مواردی است که باید به آن توجه کنیم. پس با من همراه باشید تا هشت نکته ضروری که باید در اتاق خواب مهمان رعایت شود را باهم بخوانیم.

دکوراسیون اتاق خواب مهمان

در دکوراسیون اتاق خواب مهمان به چه مواردی باید توجه کنیم؟!

1. رنگ مناسب اتاق خواب مهمان را هوشمندانه انتخاب کنید:

اگر می خواهید ترکیب رنگی برای اتاق خواب مهمان انتخاب کنید، بهتر است سراغ رنگ های خنثی مانند: کرم، طوسی، سفید و مشکی بروید. همچنین ترکیب رنگی های آرامش بخش مانند: آبی سفید، کرم سفید، یاسی سفید و طوسی مشکی نیز برای اتاق خواب مهمان بسیار مناسب می باشند.

اتاق خواب مهمان مدرن و شیک

مطلب مرتبط: انتخاب رنگ اتاق خواب | مناسب ترین رنگ برای اتاق خواب کدام است؟

2. اتاق خواب مهمان را شلوغ دکور نکنید:

اتاق خواب مهمان نباید بیش از حد شلوغ باشد زیرا سادگی، تمیزی، مرتبی و آرامش بخش بودن موارد اصلی است که باید در دکوراسیون اتاق مهمان به آن توجه کنید.

اتاق خواب مهمان ساده و شیک

3. با توجه به فضای اتاق خواب مهمان، تخت خوابی مناسب انتخاب کنید:

تفاوتی ندارد که اتاق خواب مهمان شما چند متری است، باید فکر تخت خوابی برای این اتاق خواب باشید. انواع تخت خواب های چوبی و پارچه ای می تواند مناسب این اتاق خواب باشند. اگر هم جای زیادی برای قرار دادن تخت ندارید، می توانید از انواع تخت خواب باکس هتلی و مبل های تخت خواب شو استفاده کنید.

اتاق خواب مهمان شیک با رنگ طوسی

قیمت و خرید مدل های تخت باکس هتلی ساده و جکدار

اتاق خواب مهمان کوچک با مبل تخت خواب شو

قیمت و خرید کاناپه و مبل تختخواب شو – معرفی مدل های یک، دو و سه نفره!

نکته: توجه داشته باشید که برای تخت خواب اتاق مهمان، تشکی انتخاب کنید که نه سفت و نه بسیار نرم باشد. همچنین بالشی که انتخاب می کنید ارتفاع معمولی و استانداردی داشته باشد.

4. استفاده از کمد را در اتاق خواب مهمان فراموش نکنید:

کمد یک عضو بسیار مهم در اتاق خواب مهمان می باشد. مهمان شما بعد از ورورد به اتاق، نیاز به مکانی دارد تا لباس ها و وسایل خود را در آنجا قرار دهد. پس اگر در اتاق مهمان، کمد دیواری وجود ندارد، حتما به فکر یک کمد جداگانه باشید. همچنین اگر اتاق خواب کوچکی دارید و جایی برای کمد گذاشتن وجود ندارد، می توانید از یک رگال لباس شیک در اتاق خواب مهمان استفاده کنید.

کمد دیواری دکوراسیون اتاق مهمانی

کمد مهمان در اتاق خواب

5. استفاده از چراغ خواب در هر اتاقی ضروری می باشد:

همان طور که می دانید، چراغ خواب استفاده کاربردی در قبل از خواب دارد. مهمان شما می تواند زمانی که تمام اهالی خانه خواب هستند، با استفاده از چراغ خواب کار های شخصی خود را انجام دهد. پس استفاده از یک چراغ خواب کوچک و یا یک دیوارکوب را فراموش نکنید.

رنگ مناسب اتاق خواب مهمان رنگ طوسی

مطلب مرتبط: آموزش نحوه صحیح نورپردازی اتاق خواب

6. آینه و میزی برای قرار دادن وسایل در نظر بگیرید:

شما می توانید از یک آینه دیوار کوب زیبا و مدرن در اتاق خواب مهمان استفاده کنید. اما اگر می خواید دکوراسیون شیک تری داشته باشید، می توانید آینه در سایز های بزرگ استفاده کنید. این کار باعث بزرگ تر دیده شدن اتاق می شود. همچنین می توانید درب کمد و یا کمد دیواریتان را آینه ای کنید و از آن استفاده کنید.

استفاده از آینه در اتاق خواب مهمان

7. فراموش نکنید تا وسایل مورد نیاز یک مهمان را در اتاق قرار دهید:

قرار دادن حوصله، پتو اضافه و لحاف تشک از موارد ضروری اتاق مهمان می باشد. علاوه بر آن می توانید از چوب لباسی، جعبه جواهرات، قسمتی برای گذاشتن خوراکی ها و یا حتی از یک یخچال کوچک برای قرار دادن آب خنک در اتاق خواب استفاده کنید.

وسایل مورد نیاز اتاق خواب مهمان

پتو و بالش اتاق خواب مهمان

8.  برای داشتن اتاق خواب مهمان شیک، به جزئیات توجه کنید:

توجه به جزئیات مانند قرار دادن یک گلدان، دکوری زیبا، و تابلو آرامش بخش با ترکیب رنگی زیبا می تواند اتاق مهمان شما را بسیار شیک و زیباتر کند و این حس را القا کند که شما به مهمانتان توجه می کنید.

طراحی اتاق خواب مهمان

تابلو اتاق خواب | معرفی و خرید مدل های تابلو مناسب برای اتاق خواب!

و در آخر:

در انتها باید بگویم که شما می توانید با استفاده از نکات بالا و سلیقه شخصیتان، اتاق خواب مهمان خود را به بهترین شکل دکور و طراحی کنید. همچنین فراموش نکنید تا ما را در اینستاگرام فالو کنید.

در این قسمت به مجموع عکس هایی از اتاق خواب مهمان توجه کنید.

37 مدل عکس دکوراسیون اتاق خواب مهمان:


مطالب مرتبط:

دکوراسیون اتاق خواب – 9 نکته طلایی که اتاقتان را زیبا جلوه می دهد!

اتاق مستر چیست؟ هر چیزی که باید در مورد اتاق خواب مستر بدانید!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید