تخت خواب پارچه ای | 35 تخت پارچه ای، لمسه و چستر زیبا به همراه قیمت!

0
9204
تبلیغات

در این صفحه از پیشنهادات خرید مدیا دکور، 33 مدل تخت خواب پارچه ای را به همراه قیمت و مشخصاتشان، معرفی خواهم کرد.

توجه داشته باشید که تخت پارچه ای، فریم یا چهارچوبی از جنس چوب یا فلز دارد که روی آن با ابر (معمولا پشم شیشه) و پارچه پوشش داده شده است.

با این تعریف تخت خواب لمسه دوزی و تخت چستر را هم جزو این نوع تخت به حساب آورده ام و در ادامه مدل های آن ها را نیز معرفی می کنم.

در واقع تمام تلاش من این بوده است که مدل های زیبا و شیک بازار ایران را در این مطلب قرار دهم تا سلیقه زیبا پسند شما را به آن ها جلب کنم.

همچنین برای دسترسی راحت شما عزیزان، مدل های تخت لمسه دار و پارچه ای را به گروه های تخت یک نفره، دو نفره، سرویس خواب، تاج لمسه ای، کلاسیک و چستر دسته بندی کرده ام که از فهرست زیر می توانید آن ها را انتخاب کنید.

تخت خواب پارچه ای | مدل های تخت پارچه ای، لمسه و چستر زیبا به همراه قیمت!

برای دیدن مشخصات بیشتر هر محصول در وبسایت مدیا دکور، روی تصویر آن کلیک کنید و برای خرید، روی دکمه خرید محصول بزنید تا به صفحه فروشنده آنلاین هدایت شوید.

دقت داشته باشید که مدیا دکور تولید کننده یا فروشنده نیست و مسئولیتی در قبال ارائه خدمات به خریداران ندارد. در واقع این تخت خواب های پارچه ای، معرفی محصولات فروشگاه های دیگر است که مدل مد نظرتان را به صورت مسقیم از آن ها می توانید خریداری کنید.

فهرست دسته بندی:

1. تخت خواب تمام پارچه ای یک نفره

2. تخت خواب تمام پارچه ای دو نفره

3. سرویس خواب لمسه ای و پارچه ای

4. تخت خواب با تاج لمسه ای

5. تخت لمسه و پارچه ای کلاسیک و نئوکلاسیک

6. تخت خواب مدل چستر

انواع مدل های شیک تخت لمسه ای، پارچه ای و چستر:

دقت داشته باشید ممکن است که برخی از مدل ها، چندین سایز مختلف داشته باشند که اندازه مد نظرتان را هنگام خرید می توانید انتخاب کنید.

1. تخت خواب تمام پارچه ای یک نفره:

به صورت استاندارد، تخت های یک نفره پارچه ای و لمسه باید تشکی به اندازه 90 در 200 سانتیمتر روی آن قرار بگیرد. البته اگر فضای بزرگ تری دارید، می توانید تخت یک نفره ای را انتخاب کنید که تشک با عرض 120 سانتیمتر روی آن جا شود.

بازگشت به فهرست

2. تخت خواب تمام پارچه ای دو نفره:

تشک تخت های دو نفره می تواند به عرض 140، 160 یا 180 سانتیمتر باشد که انتخاب این موضوع به بودجه و فضای اتاق خوابی که در اختیار دارید، بستگی دارد.

بازگشت به فهرست

مطلب مرتبط: قیمت و خرید سرویس خواب و تخت خواب دو نفره – گلچین جدیدترین مدل ها!

3. سرویس خواب لمسه ای و پارچه ای:

اگر تصمیم به تغییر دکوراسیون کلی اتاق خواب باشد، بهترین انتخاب خرید سرویس خواب لمسه ای و پارچه ای است. چرا که میز آرایش و میز پاتختی آن ها کاملا با تخت خواب ست و هماهنگ است.

با این تعریف، گزینه مناسبی برای جهاز عروس و دامادها است.

بازگشت به فهرست

4. تخت خواب با تاج لمسه ای:

توجه داشته باشید که همه این مدل تخت ها تمام پارچه نیستند و می توانید مثل گزینه های زیر، تخت با تاج لمسه ای خریداری کنید.

بازگشت به فهرست

5. تخت لمسه و پارچه ای کلاسیک و نئوکلاسیک:

بازگشت به فهرست

6. تخت خواب مدل چستر:

تخت مدل چستر، مانند مبل چستر فیلد، تاج و بدنه آن دکمه کاری شده است و جلوه بسیار لوکس و شیکی به اتاق خوابتان می دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید