مشاوره آنلاین چیدمان منزل

قبل از این که مراحل درخواست مشاوره آنلاین چیدمان مدیا دکور را توضیح دهم، باید بدانید که طراحی داخلی، فازها و مراحل مختلفی دارد که یکی از مهم ترین آن ها، چیدمان است.

دقت داشته باشید که منظور از چیدمان، قرار دادن مبلمان، اکسسوری ها و فرش در اندازه و شکل مناسب و در مناسب ترین مکان در فضای داخلی است.

در واقع اگر شما چیدمان را اصولی و صحیح انجام دهید، اجزای داخلی فضای منزلتان با هم تناسب و هارمونی خواهند داشت و رفت و آمد در بین آن ها به راحت ترین شکل ممکن انجام می گیرد.

اما در چیدمان نامناسب، ممکن است که اندازه مبلمان با اندازه فضا تناسب نداشته باشد، محل قرار دادن آن ها خانه را بیش از حد شلوغ و یا حتی خلوت جلوه دهد و در نهایت جلوه زیبا فضا را از بین ببرد.

مشاوره آنلاین چیدمان منزل مدیا دکور

با این توضیحات، اگر فکر می کنید در حال حاضر چیدمان خانتان جا دارد که بهتر از این شود، می توانید که از خدمات مشاوره آنلاین مدیا دکور کمک بگیرید.

مشاوره تخصصی چیدمان منزل

با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری
  • ارائه تصاویر سه بعدی بر اساس ابعاد دقیق منزلتان
  • یک ساعت مشاوره چیدمان با کارشناسان طراحی داخلی ما
  • بررسی و نقد دکوراسیون خانتان

مشاوره آنلاین چیدمان مدیا دکور برای چه کسانی مناسب است؟

مشاوره چیدمان منزل مدیا دکور به چه صورت است؟

1. ابعاد دقیق فضا را دریافت می کنیم!

اول این که ابعاد دقیق فضایی که می خواهید آن را چیدمان کنید را از شما می خواهیم. با این کار شما اطمینان خواهید داشت که چیدمان پیشنهادی ما بر اساس اندازه منزلتان است و خدمات دقیق و با کیفیتی از کارشناسان ما دریافت می کنید.

2. از نرم افزارهای کامپیوتری برای چیدمان منزلتان استفاده می کنیم!

ما هم با ابعاد دریافتی و با استفاده از نرم افزارهای مخصوص کامپیوتری، حالت های مختلف چیدمان منزلتان را بررسی می کنیم. در واقع به کمک این روش شما لازم نیست که برای امتحان هر چیدمان ممکن، مبلمانتان را جا به جا کنید و خودتان را به زحمت بیاندازید.

3. بهترین نوع چیدمان را با تصاویر سه بعدی ارائه می دهیم!

بهترین حالت چیدمان را بر اساس اثاثیه ای که در حالت حاضر دارید، انتخاب می کنیم و آن را به صورت تصاویر سه بعدی به شما نمایش می دهیم. توجه داشته باشید که تصاویر سه بعدی، درک فضا را برایمان آسان تر می کند و به کمک آن ها نقطه نظراتمان را به آسانی می توانیم انتقال دهیم.

4. به مدت یک ساعت به سوالاتتان پاسخ می دهیم!

به مدت یک ساعت به صورت آنلاین با هم در مورد چیدمان خانتان و طرح های پیشنهادیمان صحبت می کنیم. در این مدت شما سوالات و ابهاماتتان را می پرسید ما آن ها را رفع می کنیم.

5. از خدمات ما بعد از مشاوره بهره می گیرید!

بعد از این که طرح چیدمان ما را دریافت کردید، جا به جایی های لازم را بر اساس آن انجام دهید و از نتیجه آن برای ما عکس ارسال کنید. با این کار می توانیم مواردی که چیدمان نهایی را بهبود می دهد را به شما بگوییم تا آن ها را انجام دهید. 

6. علاوه بر بررسی چیدمان، پیشنهاداتی برای زیباتر شدن فضای خانتان هم می دهیم!

با تصاویری که برایمان ارسال می کنید، مواردی که می تواند خانتان را زیباتر کند را هم به شما می گوییم. این موارد شامل رنگ بندی، سبک و اندازه مبلمان است که با توجه به آن ها می توانید در آینده، خرید و تغییرات لازم را انجام دهید.

مشاوره تخصصی چیدمان منزل

با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری
  • ارائه تصاویر سه بعدی بر اساس ابعاد دقیق منزلتان
  • یک ساعت مشاوره چیدمان با کارشناسان طراحی داخلی ما
  • بررسی و نقد دکوراسیون خانتان

مشاوره آنلاین چیدمان مدیا دکور برای چه کسانی مناسب است؟

مراحل دریافت مشاوره چیدمان منزل

1. تهیه عکس از چیدمان حال حاضر منزلتان:

از چیدمان فضایی که می خواهید آن را چیدمان کنید، عکس بگیرید. دقت داشته باشید که هر چه تصویری که می گیرید، با کیفیت و دارای نور کافی باشد، کارشناسان ما درک بهتری نسبت به فضای خانتان خواهند داشت.

2. ابعاد فضا را به صورت دقیق اندازه گیری کنید:

یادتان باشد که ابعاد فضا شامل اندازه دیوارها است و نیازی نیست که ابعاد مبلمان و اثاثیه را اندازه بگیرید.

3. ارسال تصاویر و ابعاد:

تصاویر، فیلم ها و ابعادی که گرفته اید را از طریق واتساپ یا تلگرام مدیا دکور که در آیکون های زیر قرار داده شده است، برای ما ارسال کنید.

4. رزرو نهایی مشاوره چیدمان:

بعد از ارسال ابعاد، مساحت فضایی که می خواهید آن را به کمک ما چیدمان کنید را به همراه هزینه مشاوره، به شما اعلام می کنیم. بعد از تایید شما و واریز هزینه مشاوره به صورت کارت به کارت، یک ساعت زمان مشاوره را برای شما رزرو خواهیم کرد.

نکته: بررسی چیدمان دو روز کاری زمان می برد که یک ساعت مشاوره شما بعد از این دو روز انجام خواهد گرفت. روزهای کاری مدیا دکور از شنبه تا پنجشنبه، به جز تعطیلات رسمی می باشد. همچنین ساعت پاسخ گویی از 10 تا 15 و 17 تا 20 می باشد.

5. ارسال نقشه چیدمان و موارد قابل اصلاح در زمان تعیین شده:

در زمانی که برای شما رزرو شده است، کارشناسان ما بهترین حالت های چیدمان را با تصاویر سه بعدی برای شما ارسال می کنند. همچنین نتیجه نقد و بررسی خانتان را به شما ارائه می دهند.

6. پاسخ به سوالات و ابهامات:

بعد از این شما در یک ساعت زمان مشاورتان می توانید سوالات یا ابهاماتتان را از کارشناسان ما بپرسید تا به بهترین شکل ممکن بتوانید که تغییر چیدمان را انجام دهید.

همچنین می توانید هر زمان که تغییر چیدمان را انجام دادید، از نتیجه آن برای ما عکس ارسال کنید تا اگر نیاز به بهبود داشت، آن را خدمتتان بگوییم.

همچنین می توانید در این مورد، از طریق چت آنلاین، واتساپ و یا تلگرام با ما در ارتباط باشید.

مشاوره تخصصی چیدمان منزل

با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری
  • ارائه تصاویر سه بعدی بر اساس ابعاد دقیق منزلتان
  • یک ساعت مشاوره چیدمان با کارشناسان طراحی داخلی ما
  • بررسی و نقد دکوراسیون خانتان

مشاوره آنلاین چیدمان مدیا دکور برای چه کسانی مناسب است؟