مشاوره آنلاین چیدمان منزل

قبل از این که مراحل درخواست مشاوره آنلاین چیدمان مدیا دکور را توضیح دهم، باید بدانید که طراحی داخلی، فازها و مراحل مختلفی دارد که یکی از مهم ترین آن ها، چیدمان است.

دقت داشته باشید که منظور از چیدمان، قرار دادن مبلمان، اکسسوری ها و فرش در اندازه و شکل مناسب و در مناسب ترین مکان در فضای داخلی است.

در واقع اگر شما چیدمان را اصولی و صحیح انجام دهید، اجزای داخلی فضای منزلتان با هم تناسب و هارمونی خواهند داشت و رفت و آمد در بین آن ها به راحت ترین شکل ممکن انجام می گیرد.

اما در چیدمان نامناسب، ممکن است که اندازه مبلمان با اندازه فضا تناسب نداشته باشد، محل قرار دادن آن ها خانه را بیش از حد شلوغ و یا حتی خلوت جلوه دهد و در نهایت جلوه زیبا فضا را از بین ببرد.

مشاوره آنلاین چیدمان منزل مدیا دکور

با این توضیحات، اگر فکر می کنید در حال حاضر چیدمان خانتان جا دارد که بهتر از این شود، می توانید که از خدمات مشاوره آنلاین مدیا دکور کمک بگیرید. برای این کار مراحل زیر را می توانید که طی کنید:

مراحل دریافت مشاوره چیدمان منزل

1. تهیه عکس و فیلم از چیدمان حال حاضر منزلتان:

از چیدمان خانتان عکس و فیلم بگیرید. دقت داشته باشید که هر چه تصویری که می گیرید، با کیفیت و دارای نور کافی باشد، کارشناسان ما درک بهتری نسبت به فضای خانتان خواهند داشت.

2. ارسال تصاویر و فیلم ها از طریق پیام رسان:

تصاویر و فیلم هایی که گرفته اید را از طریق واتساپ یا تلگرام مدیا دکور که در آیکون های زیر قرار داده شده است، برای ما ارسال کنید.

3. بررسی چیدمان توسط کارشناسان:

بعد از ارسال، کارشناسان ما تا حداکثر یک روز کاری چیدمان خانتان را بررسی می کنند. اگر چیدمان خانتان نیاز به اصلاح نداشت که نیاز به مشاوره نخواهید داشت.

اما اگر بهتر بود که چیدمان را به حالت بهتری تغییر دهید، این موضوع به شما اطلاع داده می شود تا به مرحله بعد بروید.

4. تایید نیاز به دریافت مشاوره:

مشاوره ای که مدیا دکور برای هر چه بهتر شدن چیدمان خانه شما انجام می دهد، 300 هزار تومان می باشد که بعد از ارسال لینک درگاه بانکی، می توانید آن را پرداخت کنید.

5. ارسال نقشه چیدمان و موارد قابل اصلاح:

بعد از مرحله بالا، کارشناسان ما مواردی که نیاز به اصلاح دارند را تا حداکثر یک روز کاری برای شما ارسال می کنند.

نکته: یکی از مواردی که برای شما ارسال می شود، نقشه پلان چیدمان مبلمان خانه است. برای این که این نقشه به صورت دقیق تری تهیه شود، نیاز به ابعاد کلی فضای خانتان داریم که بهتر برای ما ارسالشان کنید.

نکته: علاوه بر پلان مبلمان، چیدمان خانتان را هم به صورت سه بعدی ارسال می کنیم تا بهتر بتوانید چیدمان جدید را ببینید.

6. پاسخ به سوالات و ابهامات:

بعد از دریافت نتیجه مشاورتان، تا سه روز کاری بعد از آن، می توانید سوالات یا ابهاماتتان را از کارشناسان ما بپرسید تا به بهترین شکل ممکن بتوانید که تغییر چیدمان را انجام دهید.

نکته: روزهای کاری مدیا دکور از شنبه تا پنجشنبه، به جز تعطیلات رسمی می باشد. همچنین ساعت پاسخ گویی از 10 تا 15 و 17 تا 20 می باشد.

همچنین می توانید در این مورد، از طریق واتساپ و یا تلگرام با ما در ارتباط باشید.