تابلو اتاق خواب | معرفی و خرید 47 مدل تابلو مناسب برای اتاق خواب!

0
7868
تبلیغات

چه تابلویی مناسب برای اتاق خواب است؟

این که دیوار اتاقتان با تصاویر عاشقانه، منظره طبیعت، نقاشی خط و … دکور شود کاملا به سلیقه خودتان بستگی دارد. در واقع باید ببینید که دوست دارید در فضای اتاق خواب چه انرژی را حس کنید و با انتخاب تابلوی مناسب، آن حس را در محیط به جریان بیاندازید.

البته علاوه بر سلیقه، نوع دکوراسیون اتاق خوابتان هم در انتخاب تابلو تاثیر گذار است. طبیعتا تابلو مدرن، برای دکوراسیون مدرن و امروزی و تابلو کلاسیک، برای سبک کلاسیک مناسب است.

همچنین می توانید تابلو را به صورتی انتخاب کنید که رنگ های به کار رفته در آن با دیگر رنگ های اثاثیه اتاقتان هماهنگی و هارمونی داشته باشد.

بعد از این توضیحات، قصد دارم که در ادامه 47 مدل تابلو گلچین شده زیبا را به همراه قیمت به شما عزیزان معرفی کنم. همچنین نحوه چیدمان آن ها روی دیوار را به صورت خلاصه آموزش می دهم تا اتاق خوابتان را به صورت حرفه ای با آن ها دیزاین کنید.

نکته: برای دیدن مشخصات هر محصول در وبسایت مدیا دکور، روی تصویر آن کلیک کنید. اگر هم هر یک از مدل تابلوهای اتاق خواب مورد پسندتان قرار گرفت، روی دکمه خرید کنید کلیک کنید تا به صفحه فروشنده اینترنتی هدایت شوید.

این نکته هم یادتان باشد که بیشتر این مدل ها در سایزهای مختلف به فروش می رسند که هنگام ثبت سفارش باید ابعاد مد نظرتان را انتخاب کنید.

قیمت و خرید مدل های تابلو مناسب اتاق خواب

برای دسترسی آسان، تابلوهای مناسب اتاق خواب را به دسته های یک تکه و چند تکه تقسیم بندی کرده ام که از فهرست زیر، روی گزینه مورد نظرتان می توانید کلیک کنید.

فهرست دسته بندی:

1. تابلو یک تکه

2. تابلو چند تکه

انواع تابلو مناسب برای اتاق خواب:

1. تابلو یک تکه:

این که تابلو یک تکه در کجای اتاق خواب باید نصب شود، به اندازه آن بر می گردد. اگر قصد خرید تابلو بزرگی را دارید، یکی از گزینه های ایده آل برای آن، دیوار پشت تخت است.

یادتان باشد که در این حالت، تابلو را به اندازه ای انتخاب کنید که مثل تصویر زیر با طول تاج تخت تناسب داشته باشد.

نحوه نصب و چیدمان تابلو یک تکه اتاق خواب

اما اگر تابلو کوچک می خواهید، دستتان برای محل قرار دادن بسیار باز است. مثلا می توانید آن را بالا میز پاتختی و یا روی میز مطالعه قرار دهید.

بازگشت به فهرست

2. تابلو چند تکه:

تعداد تکه های تابلو که بالاتر برود، تنوع روش های چیدمان آن هم بیشتر می شود. برای مثال شما می توانید تابلو دو تکه را بالای تاج تخت و یا با فاصله بیشتر، بالای دو میز پاتختی نصب کنید.

نحوه نصب و چیدمان تابلو دو تکه در اتاق خواب

پیشنهاد می کنم برای نحوه تابلوهای چند تکه از راهنمای زیر ایده بگیرید و آن را ذخیره کنید.

نحوه چیدمان تابلو در اتاق خواب-min

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید