قیمت و خرید کاناپه و مبل تختخواب شو – معرفی 47 مدل یک، دو و سه نفره!

0
4390
تبلیغات

در این صفحه 46 مدل کاناپه و مبل تختخواب شو را معرفی می کنم. توجه داشته باشید که معیار انتخاب این مدل های مبل تخت شو را بر اساس زیبایی و شیک بودن گذاشته ام تا بین مدل های متنوع بازار، زیباترین ها را بتوانید انتخاب کنید.

همچنین در کنار معرفی هر یک از انواع مبل های تخت خواب شو، در جدولی قیمت و مشخصات ابعادی و ظاهری آن ها را نیز معرفی کرده ام تا بر اساس نیازتان، گزینه مناسبی را انتخاب کنید.

البته اگر مدل خاصی را پسندیدید، می توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد زمان آماده سازی سفارش، نحوه ارسال و خرید اینترنتی، روی دکمه کنار آن کلیک کنید.

کاناپه و مبل تختخواب شوبرای دیدن مشخصات بیشتر هر محصول در وبسایت مدیا دکور، روی تصویر آن کلیک کنید و برای خرید، روی دکمه خرید محصول بزنید تا به صفحه فروشنده آنلاین هدایت شوید.

دقت داشته باشید که مدیا دکور تولید کننده یا فروشنده نیست و مسئولیتی در قبال ارائه خدمات به خریداران ندارد. در واقع این کاناپه های تختخواب شو، معرفی محصولات فروشگاه های دیگر است که مدل مد نظرتان را به صورت مسقیم از آن ها می توانید خریداری کنید.

برای دسترسی آسان به مدل ها، مبل های تختخواب شو را به دسته های یک نفره، دو نفره، سه نفره و مبل ال (L) تقسیم بندی کرده ام که از فهرست زیر می توانید آن ها را انتخاب کنید.

فهرست دسته بندی:

1. صندلی و مبل تختخواب شو یک نفره

2. کاناپه و مبل تخت خواب شو دو نفره

3. کاناپه و مبل تختخواب شو سه نفره

4. مبل ال تخت خواب شو

معرفی انواع مبل و کاناپه تخت خوابشو:

1. صندلی و مبل تختخواب شو یک نفره:

صندلی و مبل های تختخواب شو یک نفره گزینه بسیار ایده آلی برای فضاهای اداری مثل اتاق کار و مغازه می باشند. البته اگر فضای محدودی برای اتاق کودک یا نوجوانتان دارید، این مدل را نیز برای آن ها نیز می توانید استفاده کنید.

توجه داشته باشید که این مدل مبل های تخت شو، برای نشستن و خواب یک نفر مناسبند.

بازگشت به فهرست

2. کاناپه و مبل تخت خواب شو دو نفره:

این مدل مبل یا کاناپه هایی که در ادامه معرفی کرده ام، در حالت مبل، برای نشستن دو نفر و در حالت تخت هم برای خوابیدن دو نفر مناسب می باشند.

پیشنهاد مرتبط: قیمت و خرید سرویس خواب و تخت خواب دو نفره – گلچین جدیدترین مدل ها!

بازگشت به فهرست

3. کاناپه و مبل تختخواب شو سه نفره:

این مدل مبل ها برای نشیمن سه نفر مناسب هستند و در حالت تخت، با توجه به نوع طراحی که دارند، برای خوابیدن یک نفر یا دو نفر فضا دارند.

بازگشت به فهرست

4. مبل ال تخت خواب شو:

مدل هایی که در ادامه آورده ام، جزو ست مبلمان ال هستند که فضای مناسبی برای خوابیدن دو نفر را برایتان فراهم می کنند. در واقع این مدل مبل ها، گزینه بسیار مناسبی برای نشیمن افرادی که مدت زیادی تلویزیون می بینیند، می باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید