درباره ما

“خانتان جایی است که باید داستان این که شما چه کسی هستید را تعریف کند و مجموعه ای از چیزهای باشد که عاشقشان هستید”

نت برکوس، طراح داخلی

مطمئنا هیچ کدام از ما نمی خواهیم که دکور و طراحی خانمان، داستان اشتباه و غلطی از شخصیتمان را برای خودمان و دیگران تعریف کنه. همین جاست که حس می کنیم دکوراسیون کار سخت و دشواریه!

جاییه که باید علاقه و سلیقمان را خیلی با ظرافت و هنرمندانه، در انتخاب تک تک وسایل منزلمان به کار ببریم تا آخر سر به اون نتیجه ای که در ذهنمان هست برسیم. اما امان از اون روزی که فقط یکی از انتخاب هایمان اشتباه باشه تا کل جلوه دکور را خراب کنه و تمام زمان و هزینه ای که کردیم را به باد بده.

در این مواقع برای جلوگیری از چنین مشکلاتی، معمولا ما ایرانی ها عادت داریم که قبل از خرید و تصمیم گیری، سراغ اطرافیان و دوستانمان برویم و نظر اون ها رو بپرسیم. اما چه قدر میشه به نظرات آن ها اطمینان و اعتماد کرد؟ به نظرتون بهتر نیست که سوالامون رو از دکوراتورها و به قول معروف، آدمایی که مویشان را در این کار سفید کردن، بپرسیم تا نکات اصولی تر و بهترین انتخاب ها را پیش رومون بذارن؟

مطمئنا شما هم مثل من معتقید که راه دوم، راه بهتر و مطمئن تریه!

باید بدونید که شناخت همین مشکل و چالش بود که کار ما را در وبسایت مدیا دکور از اردیبهشت سال 97 آغاز کرد و از آن روز تصمیم گرفتیم که شما رو در راه دکوراسیون منزلتون همراهی کنیم. در واقع ماموریت ما در مدیا دکور این است که با استفاده از هنر دکوراسیون و با تجربه و تخصص خودمون و افراد و شرکت های معتبر، کمکتان کنیم که خانتان را با عشق، زیبا و اصولی دکور کنید.

تمام تلاش ما این است که دلسوزانه مشکلات و چالش های شما در دکور و دیزاین منزلتان را بشناسیم و با محتواهایی که در وبسایت و شبکه های اجتماعی قرار می دهیم، راه حل ها و ترفندهای اصولی را پیش پایتان بگذاریم.

البته به خوبی می دانیم راهی که انتخاب کرده ایم، راه طولانی و دشواریه و هنوز ابتدای اون به سر می بریم. اما از آن جا که شما همیشه لایق بهترین ها هستید، هر روز در حال کسب تجربه و اصول به روز دکوراسیون هستیم و در این راه از تجربه های طرحان و دکوراتورهای مجرب هم کمک می گیریم.

ماموریت مدیا دکور برای خدمت رسانی به مردم ایران چیست؟

همان طور که در بخش قبلی اشاره کردم، ما با شناخت چالش ها و نیازهایی که در دکوراسیون داخلی منزلتان دارید، ماموریت داریم که با استفاده از هنر دکوراسیون و با تجربه و تخصص خودمان و افراد و شرکت های معتبر، شما را همراهی کنیم که منزلتان را زیبا و اصولی دکور کنید.

چه کسانی در وبسایت مدیا دکور فعالیت می کنند؟

بهار سال 97 بود که یه اتفاق ساده، مسیر زندگیمان را به طراحی و دکوراسیون داخلی کشاند. مسیری که متوجه شدیم به آن خیلی علاقه داریم و به کمکش می توانیم ذوق و هنر وجودمان را در واقعیت به نمایش بگذاریم.

پس با گذراندن دوره های دکوراسیون داخلی و یاد گرفتن این حرفه، وبسایت مدیا دکور را در زمینه دکوراسیون داخلی راه اندازی کردیم و با تولید محتوا و ارائه ایده و راه حل های مختلف تلاش می کنیم که مردم کمک کنیم تا منازلشان را زیبا و به درستی دکور کنند.

اما باید بدانید که محتوا نیز مانند کالا و خدمات نیاز به تبلیغ و دیده شدن دارد. پس برای این که محتواهایی که تولید می کنیم، به خوبی در دسترس علاقمندان و کاربرانمان قرار بگیرد، در دوره های دیجیتال مارکتینگ آکادمی دکتر دهبان و گوگل دیجیتال گاراژ و دوره بازاریابی محتوایی آکادمی هاب اسپات شرکت کردیم و از آموخته هایمان در این زمینه استفاده می کنیم.

مهران محمودآبادی

فاطمه فیروزبخت