قیمت و خرید 16 مدل تخت باکس هتلی ساده و جکدار در مهر 1401!

0
11207
تبلیغات

اگر قصد خرید اینترنتی تخت باکس هتلی را دارید، در این صفحه می توانید با 16 مدل از این تخت خواب های باکسی که برگزیده مدیا دکور است، آشنا شوید.

در واقع من در این صفحه در کنار تصویر هر یک از تخت خواب باکس ها، مشخصاتشان از جمله جنس فریم، رنگ پارچه، اندازه و قیمت را نیز قرار داده ام تا مناسب ترین گزینه را برای اتاقتان انتخاب کنید.

همچنین برای این که قیمت و موجودی هر یک از این تخت ها تقریبا دقیق باشد، هر ماه این صفحه را به روز رسانی می کنم که آخرین ویرایش مربوط به 1401/07/01 (2022/09/23) است.

نکته: این تخت خواب ها به علت شکل مکعب مستطیل یک پارچه و کاربرد فراوانی که در هتل ها دارند، به تخت باکس هتلی معروف شده اند و در مدل های یک نفره، دو نفره و جک دار در بازار به فروش می رسند.

همچنین دقت داشته باشید که تخت خواب باکس، باکس زیر تشک است و برخی تولید کنندگان آن را با تشک و برخی دیگر بدون تشک به فروش می رسانند.

تخت باکس هتلی

برای دیدن مشخصات بیشتر هر محصول در وبسایت مدیا دکور، روی تصویر آن کلیک کنید و برای خرید، روی دکمه خرید محصول بزنید تا به صفحه فروشنده آنلاین هدایت شوید.

دقت داشته باشید که مدیا دکور تولید کننده یا فروشنده نیست و مسئولیتی در قبال ارائه خدمات به خریداران ندارد. در واقع این تخت های باکسی، معرفی محصولات فروشگاه های دیگر است که مدل مد نظرتان را به صورت مسقیم از آن ها می توانید خریداری کنید.

فهرست دسته بندی:

1. تخت باکس یک نفره

2. تخت باکس دو نفره

3. تخت باکس جک دار

قیمت و مشخصات مدل های جدید تخت خواب باکس هتلی:

1. تخت باکس یک نفره:

بازگشت به فهرست

2. تخت باکس دو نفره:

توجه داشته باشید که تخت های دو نفره عرض 140، 160، 180 یا 200 سانتیمتری دارند. در واقع به علت شکل یک دست و یکپارچه ای که تخت باکس ها دارند، جا به جایی و حمل نوع دو نفره آن ها از راه پله و درب ها دشوار و گاهی غیر ممکن است.

در نتیجه قبل از خرید مطمئن شوید که این اندازه تخت از راه پله، راهرو و درب خانتان عبور می کند. در غیر این صورت این مدل تخت را به صورت دو تکه سفارش دهید.

پیشنهاد مرتبط: قیمت و خرید سرویس خواب و تخت خواب دو نفره – گلچین جدیدترین مدل ها!

بازگشت به فهرست

3. تخت باکس جک دار:

شما به کمک جک هایی که زیر صفحه رویی این تخت ها نصب شده است، از فضای داخل این باکس ها می توانید استفاده کنید و وسایل غیر ضروریتان را در آن چیدمان کنید.

نکته: حتما تخت های جک دار را از برندهای معتبر و دارای ضمانت خریداری کنید. چرا که نوع بی کیفیت جک کفی تخت، به راحتی خراب می شود و دسترسی به داخل تخت را غیر ممکن می کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید