خرید انواع تخت باکس هتلی پرطرفدار 2023 + معرفی مدل های جدید با قیمت!

0
17391
تبلیغات

اگر قصد خرید تخت باکس هتلی را دارید، پیشنهاد می کنم انواع تخت های باکس هتلی که در این صفحه معرفی کرده ام را ببینید.

در واقع اولین مدلی که می خواهم معرفی کنم، جدیدترین نوع تخت باکس هتلی است که در سال 2022 در فروشگاه های بزرگ اینترنتی خارجی بسیار پرطرفدار بود. و از آن جا که هم رضایت مشتریان زیادی را جلب خودش کرده است، مطمئن باشید که در سال 2023 هم بسیار پرفروش خواهد بود.

البته به غیر از این مدل، تخت های باکس هتلی دیگری هم هستند که چه در خارج و چه در بازار ایران، مشتریان مخصوص خودشان را دارند که ویژگی ها و قیمت برخی از مدل های آن ها را معرفی می کنم. با من همراه باشید.

قیمت و خرید انواع تخت باکس هتلی جدید

انواع مدل های تخت باکس هتلی 2023:

1. باکسِ تختِ استیلِ تولید شرکت Zinus:

این مدل پرطرفدارترین باکسِ تخت سایت های بزرگی مثل آمازون در سال 2022 است. در واقع اگر در بین نظرات مشتریان این مدل تخت کمی جست و جو کنید، نظرات منفی آن به تعداد انگشت های یک دست هم نمی رسد.

خب ویژگی این باکسِ تخت پرطرفدار چی هست؟

– جنس فریم فلزیِ استیل:

اولین ویژگی این تخت، جنس استیلش هست که بسیار مقاومش می کند. باید بدانید که قطعات فلزی فریم این تخت به صورت جدا از هم ارسال می شوند که با یک راهنمای تصویری، به راحتی می توانید آن ها را در کنار هم اسمبل کنید.

البته فروشنده ابزار نصب این تخت را هم برای مشتریان ارسال می کند تا دردسری برای خرید آن ها نداشته باشند. 

باکس تخت دو نفره از جنس استیل قابل اسمبل

– پارچه دور فریم جداشونده:

بعد از اسمبل فریم فلزی، باید پارچه مخصوص آن را دورش بکشید. پارچه ای که به راحتی قابل جدا شدن و قابل شست و شو است.

– موجود برای هر سایز تشک استانداردی:

یکی از ویژگی های مثبت این باکس تخت، تنوع سایز آن است که برای هر تشک با اندازه استاندارد می توانید آن را بخرید. دقت داشته باشید، از آن جا که این تخت به صورت جدا از هم ارسال می شود، محدودیتی در خرید سایزهای دو نفره آن به خاطر راهروهای باریک ساختمان ها ندارید.

باکس تخت دو نفره از جنس استیل برند زینوس

– جایگزینی برای کفی های معمولی تخت:

باید بگویم که پارچه دور این فریم فلزی، آن چنان جلوه شیک و زیبایی ندارد. به همین خاطر هم تولید کننده پیشنهاد داده است که آن را داخل فریم تخت و به جای کفی های معمولی استفاده کنید.

نکته: در حال حاضر این نوع باکس، مشابه داخلی در بازار ایران ندارد.

2. تخت باکس هتلی پایه دار:

به احتمال زیاد این مدل تخت های باکسی را به خوبی می شناسید. باکس های پایه دار چوبی یا فلزی که از آن ها به عنوان تخت می توانید استفاده کنید. خب ویژگی این مدل تخت ها چیست؟

– تخت ساده بدون فریم:

از آن جا که این مدل تخت ها، فریم ندارند، مدل های جمع و جوری به حساب می آیند و گزینه ایده آلی برای اتاق خواب های کوچک هستند.

– فریم با پارچه های متنوع رنگی:

فریم این تخت های باکس هتلی، به طور معمول از جنس پلیمر و ام دی اف و یا فلز و ام دی اف است. اما پارچه ای که دور آن ها به کار برده می شود، بسیار با کیفیت تر از مدل قبلی است و رنگ بندی متنوعی هم دارد.

تخت باکس هتلی دو نفره با پایه های چوبی و پارچه طوسی

– تخت اسمبل شده:

دقت داشته باشید که این تخت ها از کارخانه به صورت اسمبل شده برایتان ارسال می شوند و اجزای آن از هم جدا نمی شوند. پس اگر قصد دارید از این تخت باکس هتلی به عنوان تخت دو نفره استفاده کنید، پیشنهاد می کنم که دو عدد تخت یک نفره آن را بخرید تا در حمل و نقل آن به مشکل بر نخورید.

3. تخت باکس هتلی تاج دار:

این نوع تخت باکسی، از هر نظر مثل مدل بالایی است. اما تنها تفاوت آن تاج دار بودنش است که آن را بسیار شیک تر می کند.

پس اگر نمی خواهید تختتام خیلی ساده باشد، نوع تاج دار این تخت را سفارش دهید.

نکته: از آن جا که تاج های این مدل تخت قابل جدا شدن نیست، حتما به اندازه آن در حمل و نقل دقت کنید.

4. تخت باکس هتلی جک دار:

یادتان هست که در بالاتر گفتم که این تخت ها به خاطر این که فریم ندارند، بسیار جمع و جور هستند. حالا این نوع تخت ها را به صورت جک دار تصور کنید که زیر کفی آن ها می توانید وسایل کم کاربرد را قرار دهید. پس گزینه فوق العاده ای در فضاهای کم جا هستند.

نکته: یادتان باشد برای این که از کیفیت جک این تخت ها مطمئن باشید، آن ها را از شرکت های معتبر و دارای ضمانت خریداری کنید.

و در آخر

از نظر کابرد، کدام یک از این مدل های تخت باکس هتلی که معرفی کردم، بیشتر مورد نیازتان است؟ کدام مدل را از نظر ظاهری بیشتر پسندیدید؟

روی لینک خرید هر تختی که بیشتر مورد پسندتان قرار گرفت، کلیک کنید تا به وبسایت فروشنده اینترنتی آن هدایت شوید و سفارشتان را ثبت کنید.

پیشنهاد مرتبط: قیمت و خرید سرویس خواب و تخت خواب دو نفره – گلچین جدیدترین مدل ها!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید