معرفی 7 ترکیب رنگی محشر برای دکوراسیون اتاق خواب سبز

0
10011
تبلیغات

همان طور که می دانید رنگ سبز یکی از رنگ های مناسب اتاق خواب می باشد. این رنگ به دلیل آرامشی که دارد باعث می شود تا شما خوابی آرام را در اتاق خواب خود تجربه کنید.

اگر می خواهید تا از رنگ سبز در دکوراسیون اتاق خواب خود استفاده کنید، باید ترکیب رنگی های معروف رنگ سبز را بشناسید. من در این مقاله هفت ترکیب رنگی محشر برای دکوراسیون اتاق خواب سبز را به شما معرفی کردم. پس تا آخر مطلب همراه من باشید.

معرفی هفت ترکیب رنگی محشر برای دکواسیون سبز اتاق خواب

از چه رنگ هایی می توان در کنار رنگ سبز در دکوراسیون اتاق خواب استفاده کرد؟!

 1. از ترکیب رنگی زیبا و طبیعی سبز و قهوه ای برای اتاق خوابتان استفاده کنید:

یکی از رنگ هایی به خوبی در کنار رنگ سبز قرار می گیرد، رنگ قهوه ای می باشد. ترکیب این دو رنگ در کنار هم، الهام بخش طبیعت می باشد و حس آرامش را در اتاق خواب شما به وجود می آورد.

به عنوان مثال شما می توانید رنگ سبز را برای دیوار و یا روتختی خود استفاده کنید و رنگ قهوه ای را در قالب چوب در کف اتاق و یا تخت خواب خود استفاده کنید.

اتاق خواب کلاسیک با رنگ سبز و قهوه ایدکوراسیون اتاق خواب سبز و قهوه ای

مطلب مرتبط: نکات کلیدی که برای دکوراسیون کرم و قهوه ای اتاق خواب باید بدانید!

2. از ترکیب رنگی امروزی شیک سبز و صورتی برای اتاق خوابتان استفاده کنید:

امروزه یکی از ترکیب رنگی های پر طرفدار، اتاق خواب با تم رنگی سبز و صورتی می باشد. شما می توانید از رنگ صورتی در کنار سبز تیره استفاده کنید.

همان طور که می دانید رنگ سبز رنگ سردی می باشد و زمانی که از آن در کنار رنگ صورتی استفاده می شود باعث می شود تا تعادل در فضا ایجاد شود.

شما می توانید از رنگ سبز در سطوح بیشتر، مانند دیوار و تخت خواب استفاده کنید و از رنگ صورتی در سطوح کمتر، مانند روتختی استفاده کنید.

میز آرایش صورتی و دیوار سبزدکوراسیون اتاق خواب سبز و صورتی

مطلب مرتبط: 6 نکته کلیدی برای داشتن دکوراسیون اتاق خواب صورتی!

3. ترکیب رنگی محشر سبز کمرنگ و کرم را برای اتاق خوابتان استفاده کنید:

اگر دوست دارید تا از سبز کمرنگ در اتاق خواب خود استفاده کنید، در کنار آن از رنگ کرم استفاده کنید. ترکیب رنگی سبز و کرم به اتاق خواب شما حس آرامش و راحتی می دهد. گرمای ناشی از رنگ کرم، سرمای رنگ سبز را خنثی می کند.

همچنین شما می توانید مانند عکس زیر، در این ترکیب رنگی از اکسسوری های حصیری نیز استفاده کنید.

دکوراسیون اتاق خواب سبز و کرماتاق خواب سبز و طوسی

 4. از رنگ طوسی در کنار رنگ سبز برای اتاق خوابتان استفاده کنید:

اگر اتاق خواب شما تم امروزی و مدرن دارد، شما می توانید از ترکیب رنگی طوسی و سبز استفاده کنید.

همان طور که می دانید طوسی نماد دکوراسیون مدرن می باشد و به دلیل این که رنگی خنثی است، می توان از آن به راحتی در کنار دیگر رنگ ها استفاده کرد.

برای مثال در عکس زیر میبینیم که از تخت خوابی طوسی در کنار دیواری به رنگ سبز قرار گرفته است. سبزی که برای دیوار در نظر گرفته شده از تناژ طوسی نیز دارد و به همین دلیل است که این دو رنگ در کنار هم به خوبی ترکیب شده اند.

اتاق خواب سبز و طوسیدکوراسیون اتاق خواب سبز و طوسی

مطلب مرتبط: معرفی 6 ترکیب رنگی پر طرفدار با رنگ طوسی برای اتاق خواب + گالری تصاویر!

5. دراتاق خوابتان از رنگ سبز پسته ای در کنار رنگ زرد استفاده کنید:

اگر به تناژ های روشن تر رنگ سبز علاقه دارید، من به شما رنگ سبز پسته ای را برای اتاق خواب پیشنهاد می دهم. سبز پسته ای، رنگ سبزی می باشد که با مقداری رنگ زرد ترکیب شده است.

شما می توانید در کنار سبز پسته ای، از رنگ زرد لیمویی و یا زرد پاستلی استفاده کنید و اتاق خوابی با رنگ های شاد و زیبا داشته باشید.

اتاق خواب با ترکیب رنگی سبز پسته ای و زرداتاق خواب سبز و زرد

مطلب مرتبط: با این 6 نکته اتاق خواب زرد با دکوراسیون اصولی داشته باشید!

 6. از رنگ پرطرفدار سبز آبی در کنار رنگ خردلی در اتاق خوابتان استفاده کنید:

یکی از تناژ های رنگی پر طرفدار برای اتاق خواب ، رنگ سبز آبی می باشد. همان طور که می دانید در چرخه رنگی ، رنگ زرد مکمل آبی می باشد. به همین دلیل  رنگ زرد خردلی در کنار رنگ سبز آبی به خوبی ترکیب می شود.

به عنوان مثال شما می توانید مانند عکس زیر، از رنگ خردلی فقط برای یک گزینه در اتاق خواب مانند بالش ها استفاده کنید و از رنگ سبز آبی بیشتر استفاده کنید.

دکوراسیون اتاق خواب سبز آبی و خردلیترکیب رنگی سبز آبی و خردلی

مطلب مرتبط: 7 نکته استفاده از رنگ آبی برای اتاق خواب

7. ریسک کمتری کنید و از رنگ سفید در کنار سبز در اتاق خوابتان استفاده کنید:

اگر نمی دانید که کدام یکی از ترکیب رنگی های بالا را در اتاق خواب خود استفاده کنید، ریسک زیادی نکنید و ترکیب رنگی سفید و سبز را انتخاب کنید.

سفید، رنگ خنثی می باشد که به راحتی می توانید از آن در کنار تمامی رنگ ها استفاده کنید. پیشنهاد من به شما این است که از رنگ سفید برای سطوح بیشتر مانند دیوارها و از رنگ سبز در سطوح کمتر مانند بالش، دکوری ها و یا روتختی استفاده کنید.

اتاق خواب سفید و سبزدکوراسیون اتاق خواب سفید و سبز

و در آخر…

در انتها باید بگویم که شما می توانید با استفاده از نکات بالا و سلیقه شخصیتان بهترین ترکیب رنگی را برای دکوراسیون اتاق خواب سبزتان انتخاب کنید. همچنین اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید و هر روز نکته ی جدیدی راجب دکوراسیون داخلی یاد بگیرید.

توجه : تمامی مطالب این سایت برگرفته از دانش طراحان و دکوراتور های داخلی مدیا دکور می باشد و هرگونه کپی بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.


مطالب مرتبط:

رنگ سبز در دکوراسیون داخلی – 7 ایده جذاب برای دکوراسیون سبز منزلتان!

انتخاب رنگ اتاق خواب | مناسب ترین رنگ برای اتاق خواب کدام است؟

با 6 روش کاربردی ترکیب رنگ در دکوراسیون داخلی آشنا شوید!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید