دیزاین دیوار با هفت روشی که دکوراسیون خانه شما را زیبا می کند!

0
1125

دیوار یکی از مهم ترین عنصرهای یک خانه است. دیوار می تواند در بزرگ تر دیده شدن و حتی در کوچک جلوه دادن یک خانه اثر بگذارد. از این نظر دیزاین دیوار خانه بسیار مهم است. دیزاین دیوار مناسب می تواند تمام توجه ها را به خودش جلب کند و تبدیل به قلب خانه شود.

اگر دیوار خانه شما سفید و خالی است از همین حالا به فکر دیزاین شیک و مناسب برای آن باشید. در ادامه به پیشنهادهای ارائه شده ما توجه کنید و هر یک از آن ها که به سلیقه شما نزدیک تر بود را اجرا کنید.

دیزاین دیوار

برای دیزاین دیوار، شلف های باز نصب کنید.

شلف ها اکثرا از چوب ساخته شده اند و به روی دیوار به راحتی نصب می شوند. شما می توانید انواع و اقسام دکوری های زیبا را روی آن ها بگذارید. شلف ها را در کنج دیوار ها نیز می توانید نصب کنید. این نوع دیزاین، انتخاب های هوشمندانه ای برای دیوار های خالی هستند.

دیزاین دیوار

دیزاین دیوار

دیزاین دیوار

دیزاین دیوار با قاب عکس ها

شما می توانید دیوار خالی خود را با سایزهای مختلف قاب عکس بپوشانید. قاب عکس ها را با طرح و سلیقه کنار هم نصب کنید و در دیوار خانه خود جاذبه ایجاد کنید. اگر می خواهید فضایی مدرن و خاص در منزلتان ایجاد کنید، از قاب عکس های خالی استفاده کنید.

دیزاین دیوار

دیزاین دیوار

دیزاین دیوار

دیزاین دیوار

 نصب بشقاب طرح دار، ایده ای جالب برای دیزاین دیوار

بشقاب های طرح دار با طرح های هنری، سنتی و یا قدیمی تهیه کنید و به روی دیوار مورد نظرتان آن ها را نصب کنید.

دیزاین دیوار

دیزاین دیوار

دیزاین دیوار

استفاده از شابلون و استیکر دیواری برای دیزاین دیوار

شابلون و استیکرهای دیواری طرح و تنوع زیادی در بازار دارند. استفاده از آن ها ایده شیکی برای دیزاین دیوار اتاق خواب است. دقت کنید که باید در نصب آن ها دقت کنید و یا از متخصص این زمینه برای نصب، کمک بگیرید.

دیزاین دیوار

دیزاین دیوار

دیزاین دیوار

دیزاین دیوار

دیزاین دیوار

استفاده از چوب، روشی ساده برای دیزاین دیوار

استفاده از چوب می تواند راه حل ساده ای برای دیزاین دیوار ها باشد. شما می توانید از چوب با طرح ها و رنگ های مختلف استفاده کنید و بر روی دیوار خود نصب کنید.

فرش و پارچه طرح دار در دیزاین دیوار اتاق

پارچه های طرح دار و هنری و حتی تابلو فرش ها، امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. این پارچه ها و تابلو فرش ها بهتر است روی دیوار سفید استفاده شوند تا جلوه بیشتری داشته باشند.

دیزاین دیوار

دیزاین دیوار

دیزاین دیوار

 دیزاین دیوار با رنگ کردن آن

رنگ کردن دیوار همیشه به خانه زیبایی و گرمی منحصر به فردی می دهد. شما می توانید از طیف رنگی یکسان برای دیوار های خانه خود استفاده کنید و بر روی آن ها از شلف های مختلف استفاده کنید و جذابیت و گرما را به خانه خود بیاورید.

دیزاین دیوار

دیزاین دیوار


مطالب مرتبط:

اسراری برای دیزاین مبل های خانه شما

ترفندهایی برای داشتن خانه مرتب و نظافت راحت آن

– رنگ در دکوراسیون داخلی – چه رنگ هایی را در دکوراسیون داخلی به کار ببریم؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید