کابینت مدرن، مدلی شیک برای آشپزخانه های امروزی

0
589

آشپزخانه قلب هر خانه است. خانه هایی با دکوراسیون مدرن، باید آشپزخانه ای به سبک مدرن داشته باشند. پس برای این آشپزخانه ها، کابینت مدرن را استفاده کنید. این نوع کابینت، علاوه بر اینکه به استفاده بهینه از فضا کمک می کند، باعث ایجاد محیطی شیک و زیبا در آشپزخانه شما می شود. در ادامه با ویژگی های کابینت مدرن آشنا خواهیم شد.

کابینت مدرن

ویژگی های کابینت مدرن چیست؟

1. تنوع رنگ در کابینت مدرن:

طیف رنگی بسیار گسترده، از ویژگی های اصلی این نوع کابینت است. اگر شما می خواهید از رنگ های شاد و یا معمولی در آشپز خانه خود استفاده کنید، باید از کابینت مدرن استفاده کنید.

کابینت مدرن

کابینت مدرن

2. کابینت مدرن، قابل استفاده در فضاهای کوچک:

کابینت مدرن مخصوص آشپزخانه های کوچک می باشد. اگر آشپز خانه کوچکی دارید می توانید به راحتی از کابینت های مدرن استفاده کنید تا فضای کمتری را در بر بگیرد.

کابینت مدرن 


مطلب مرتبط: معرفی 8 باید و نباید برای دکوراسیون آشپزخانه کوچک منزلتان!


3. کابینت مدرن، مورد پسندتر از کابینت کلاسیک:

اجرای کابینت مدرن ریسک کمتری نسبت به کابینت کلاسیک دارد، به این علت که مورد پسند بیشتر سلیقه ها قرار می گیرد و استفاده از آن راحت است. کابینت مدرن ظاهر ساده تری نسبت به کابینت کلاسیک دارد چون به روی چوب آن طراحی انجام نمی شود.

کابینت مدرن

4. انواع مدل کابینت مدرن:

کابینت مدرن، مدل های افقی و عمودی دارد. مدل های افقی فضای کمتری را در بر می گیرند و جا دار تر می باشند و مخصوص آشپز خانه های کوچک هستند، زیرا فضا را بزرگ تر جلوه می دهند. کابینت های عمودی اغلب برای استفاده در فضاهای پایینی آشپز خانه مناسب هستند. در نظر بگیرید که قرار دادن کابینت عمودی در فضای بالا آشپزخانه، دسترسی به وسایل داخل آن را سخت می کند.

کابینت مدرن

نور پردازی کابینت های مدرن

 یکی از نکات مهمی که در آشپز خانه مدرن خیلی به آن توجه می شود، استفاده از چراغ های ریز ال ای دی، در زیر آن ها است که فضا را بسیار شیک و نورانی می کند.

کابینت مدرن

رنگ در کابینت مدرن

همان طور که قبلا اشاره کردیم، کابینت های مدرن طیف رنگی بسیار زیادی دارند. پس از قید و بند رنگ های تکراری بیرون بیایید و بدون هیچ احساس خجالتی از رنگ های شاد استفاده کنید.

کابینت مدرن

دانستن نکات ذکر شده در این مطلب، شما را در تصمیم گیری کمک خواهد کرد. در نظر داشته باشید طراحی دکوراسیون آشپزخانه، باید با دکوراسیون منزل شما هماهنگ باشد.


مطالب مرتبط:

5 قدم ضروری که در چیدمان ظروف داخل کابینت باید بردارید!

10 ترفند برای فنگ شویی آشپزخانه

کابینت کلاسیک، مناسب برای دکوراسیون کلاسیک

اتاق نشیمن مدرن، ترفندهای کاربردی برای نشیمن به سبک مدرن

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید