4 تولیدی تخت دو طبقه که فروش اینترنتی دارند را بشناسید!

0
1130
تبلیغات

تولیدکننده های تخت خواب دو طبقه را نمی شناسید؟

به دنبال مراکز فروش تخت دو طبقه هستید؟

مطمئنا جمع آوری اطلاعات تمام تولیدی ها و مراکز فروش، کار دشوار و زمان بری است. اما بین آن ها، فروشگاه هایی هستند که وبسایت دارند و تخت های دو طبقشان را به سراسر ایران ارسال می کنند و من در این مطلب می خواهم 4 تا از بهترین آن ها را به شما معرفی کنم.

در واقع شما می توانید به آسانی و بدون این که در ترافیک و شلوغی خیابان ها باشید، در خانتان به سایت آن ها سر بزنید و تصاویر، مشخصات و قیمت مدل های مختلف را ببینید.

البته باید بگویم تعداد فروشگاه های تخت دو طبقه که وبسایت دارند، بیشتر از 4 عدد است. اما من گزینه هایی را گلچین کرده ام که مشخصات محصول دارند و تخت هایشان دارای ضمانت نامه و گارانتی است تا خرید مطمئن تری داشته باشید.

مراکز فروش و تولیدی های تخت خواب دو طبقه

نکته: این مطلب به سفارش هیچ یک از فروشگاه های تخت دو طبقه نوشته نشده است و من تجربه خرید از آن ها را ندارم. در واقع من در نوشتن این مطلب، تلاش کرده ام فروشگاه های اینترنتی که کیفیت بالاتری دارند را معرفی کنم تا با اطمینان بیشتری اقدام به خرید کنید.

این نکته را هم اضافه کنم که اطلاعات این مطلب مربوط به تاریخ 1401/02/23 است و هر سال به روزرسانی می شود.

فروشگاه های اینترنتی و تولید کننده های تخت دو طبقه:

1. فروشگاه بلج – bolej.ir:

این که اولین فروشگاه این لیست را به بّلِج اختصاص داده ام، چندان بی دلیل نیست. در واقع یکی از ویژگی های اصلی که این فروشگاه دکوراسیون را از باقی رقبا جدا می کند، ارائه مشخصات دقیق و جزئی محصولات آن ها در وبسایت است.

در واقع وبسایت بلج، از مشخصات اصلی تخت دو طبقه مانند جنس چهارچوب و کفی، ابعاد کلی، ابعاد تشک و وزن قابل تحمل گرفته تا مشخصات جزئی تر مانند نوع اتصالات و ضخامت بدنه را در صفحه محصول قرار داده است. و خب این یعنی خرید اینترنتی آگاهانه و مطمئن برای شما!

تولیدی تخت دو طبقه بلج

البته ضمانت 2 ساله، خدمات پس از فروش 5 ساله، شرایط خرید اقساطی، امکان پرداخت در محل در مناطق تحت پوشش و دارا بودن شرایط بازگشت از خرید، ویژگی های مثبت دیگر فروشگاه بلج می باشد.

نکته: بلج شعب مختلفی دارد و شما به صورت حضوری هم می توانید محصولات آن ها را ببینید. همچنین دقت داشته باشید که در حال حاضر تخت های دو طبقه این فروشگاه، مدرن و مخصوص کودکان و نوجوانان است.

2. فروشگاه آف دکور – offdecor.com:

گارانتی 2 ساله، خدمات پس از فروش 5 ساله، امکان خرید و بازدید حضوری و شرایط خرید اقساطی از ویژگی های مثبت فروشگاه آف دکور است که می توانم به آن ها اشاره کنم.

البته تخت های دو طبقه آف دکور نسبت به بلج متنوع تر است و اگر دنبال تخت های فانتزی مثل کلبه ای و قصری هستید، آن ها را در این فروشگاه می توانید پیدا کنید.

تولیدی تخت دو طبقه آف دکور

نکته: این فروشگاه نسبت به بلج، اطلاعات کلی تری برای تخت های دو طبقه اش ارائه داده است. در واقع شما برای برخی از محصولات، باید اطلاعات مهمی مانند ابعاد کلی تخت، ابعاد تشک و وزن قابل تحمل را در بخش نظرات یا به صورت تماس تلفنی بپرسید. و این ممکن است کمی برایتان زمان بر باشد.

3. مبل و میز – moblomiz.com:

در فروشگاه مبل و میز تخت های دو طبقه فانتزی، میز تحریر دار، کمد دار و مدل های مدرن و شیک، همگی پیدا می شود. دقت داشته باشید که این فروشگاه مثل فروشگاه آف دکور، دارای مدل های متنوع تخت دو طبقه برای کودک و نوجوان می باشد و امکان بازدید حضوری از برخی محصولات را نیز دارد.

همچنین تخت خواب های دو طبقه این فروشگاه دارای گارانتی است و شرایط فروش اقساطی نیز دارد.

تولیدی تخت دو طبقه مبل و میز

نکته: یکی از نقدهایی که در حال حاضر به این فروشگاه می توانیم وارد کنیم این است که در بخش توضیحات، مشخصات جزئی مانند ابعاد تشک و وزن قابل تحمل وجود ندارد. همچنین شرایطی در مورد بازگشت خرید در وبسایت مبل و میز دیده نمی شود.

4. آرام چوب – aramchoob.com:

در بین تمامی فروشگاه هایی که در این مطلب معرفی کرده ام، وبسایت آرام چوب تعداد و تنوع بالاتری تخت خواب دو طبقه دارد و در آن مدل مد نظرتان را راحت تر می توانید پیدا کنید.

از تخت های دو طبقه فانتزی کلبه ای و سرسره دار گرفته تا تخت های دو طبقه ساده و مدرن، تماما در فروشگاه آرام چوب پیدا می شود. همچنین محصولات این فروشگاه دارای 2 سال ضمانت و 5 سال خدمات پس از فروش نیز می باشند.

این نکته را هم اضافه کنم که برخی از تخت های آرام چوب را می توانید به ابعاد دلخواهتان سفارش بدهید که این ویژگی را دیگر فروشگاه ها ندارند.

تولیدی تخت دو طبقه آرام چوب

انواع تخت دو طبقه | قیمت و خرید مدلهای تخت خواب دو طبقه ساده و ارزان!

نکته: در بخش توضیحات تخت های دو طبقه وبسایت آرام چوب، اطلاعات دقیق محصول مثل ابعاد کلی تخت، وزن قابل تحمل و شرایط بازگشت از خرید وجود ندارد که از جنبه های منفی آن به حساب می آید.

و در آخر…

با این ویژگی هایی که در این مطلب معرفی کردم، شما خرید از کدام فروشگاه را بیشتر می پسندید؟

یا اصلا تجربه خرید تخت دو طبقه از فروشگاه دیگری را دارید که فکر می کنید جایش در این لیست خالی است؟

نظرتان را در انتهای این صفحه برای من بگذارید تا دیگران هم از آن ها استفاده کنند.


مطالب مرتبط:

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید