خانه مدرن بریتنی اسپیرز در لوس آنجلس + تصاویر بخش های داخلی

0
1716
تبلیغات

خانه لوکسی در لوس آنجلس با دکوراسیون داخلی به سبک مدرن و امروزی که زمانی بریتنی اسپیرز، هنرمند معروف آمریکایی، در آن زندگی می کرده است. این خانه دارای 5 اتاق خواب، 9 سرویس حمام، استخر روباز، سینمای خانگی و چشم انداز وسیع و فوق العاده به شهر است. در ادامه جزئیات فضای داخلی و بیرونی این خانه مدرن را بررسی خواهیم کرد.

خانه لوکس بریتنی اسپیرز

این خانه لوکس و مدرن در چه موقعیت مکانی قرار دارد؟

این خانه مدرن در دامنه کوه ساخته شده و از نظر موقعیت مکانی، در قسمت شمال غربی شهر لوس آنجلس واقع است. بعد از گذر از ورودی اصلی آن، مسیر طولانی ماشین رو اخصاصی وجود دارد که با طی کردن آن به پارکینگ و ساختمان اصلی می رسیم. با توجه به این که این خانه در ارتفاع قرار دارد، دید و چشم انداز خیره کننده ای به تمام شهر دارد.

خانه لوکس بریتنی اسپیرز

خانه لوکس بریتنی اسپیرز

خانه لوکس بریتنی اسپیرز

ورودی لوکس از جنس سنگ مرمر، که شما را به نشیمن مدرن این خانه می رساند

کف سالن ورودی این خانه از جنس سنگ مرمر است که زیبایی آن، توجه شما را به خود جلب خواهد کرد. بعد از گذر از این ورودی مجلل، به سالن نشیمن خانه خواهید رسید. طراحی این بخش از خانه، به صورت پلان باز است. در کف این اتاق نشیمن از چوب گردو استفاده شده است و دیوارهای شیشه ای آن اجازه می دهد که نور طبیعی، تمامی بخش های اتاق و فضا آن را روشن کند. ناگفته نماند که سقف بلند اتاق نشیمن هم، از دیگر ویژگی های معماری این بخش است.

خانه لوکس بریتنی اسپیرز

خانه لوکس بریتنی اسپیرز

آشپزخانه ای با طراحی پلیفرم، مناسب خانه های مدرن و لوکس

آشپزخانه این خانه مجلل، دارای طراحی پلیفرم است که از بهترین نوع لوازم خانگی درون آن استفاده شده است. آشپزخانه پلیفرم به صورت خلاصه، آشپزخانه ای مدرن است که به ساده ترین شکل ممکن اجزای آن طراحی می شود و با استفاده از نور و چراغ هایی به صورت خطی، فضای آن را دیزاین می کنند. این نوع آشپزخانه مناسب خانه مدرن و امروزی است. از داخل آشپزخانه این خانه، شما به پاسیویی دسترسی خواهید کرد که محیط مناسبی است تا بتوانید وعده غذایی خود را در هوای آزاد میل کنید.

خانه لوکس بریتنی اسپیرز

اتاق خواب مستر لوکسی که مساحت بزرگی از این خانه را در برگرفته است

از نظر مساحتی، اتاق خواب مستر این خانه بسیار بزرگ است. با وجود دیوارهای شیشه ای این اتاق، شما منظره خیره کننده ای به شهر خواهید داشت. برای این اتاق دو کمد دیواری بسیار بزرگ ساخته شده است که به راحتی می توانید داخل آن قدم بزنید و وسایل خود را از داخل آن بردارید. هم خانم و هم آقا سرویس بهداشتی اختصاصی خود را در این اتاق دارند و می توانند در حیاط خلوت کوچک آن بنشینند و از منظره شهر لذت ببرند.

خانه لوکس بریتنی اسپیرز

خانه لوکس بریتنی اسپیرز

خانه لوکس بریتنی اسپیرز

خانه لوکس بریتنی اسپیرز

این خانه لوکس و مدرن چه امکانات رفاهی دارد؟

از امکانات رفاهی و لوکس این خانه می توان به استخر روباز، اتاق ماساژ، سینمای خانگی، باربیکیو و گودال آتش و استفاده از تکنولوژی خانه هوشمند در آن اشاره کرد. شما می توانید از طریق آسانسور از پارکینگ خانه به اتاق خواب مستر بروید.

خانه لوکس بریتنی اسپیرز

خانه لوکس بریتنی اسپیرز

خانه لوکس بریتنی اسپیرز

در زمانی بازیگر معروف بریتنی مورفی و در حوالی سال 2002 و 2003، بریتنی اسپیرز در این خانه زندگی می کرده اند.


مطالب مرتبط:

با شش ویژگی مشترکی که خانه های لوکس دارند، آشنا شوید + عکس

ویلا لوکس و شگفت انگیز در نزدیکی سواحل اسپانیا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید