کابینت سفید طوسی | معرفی 7 ایده + تصاویر کابینت های سفید خاکستری شیک!

0
3433
تبلیغات

به فکر دیزاین آشپزخانتان با کابینت سفید طوسی هستید؟

باید بگویم که انتخاب به روزی کرده اید. چرا که دو رنگ سفید و طوسی، سال 2022 هم جزو رنگ های ترند کابینت های آشپزخانه هستند.

البته این تصمیمتان یک انتخاب بدون ریسک و آینده نگرانه هم نیز هست. چون طوسی و سفید خنثی اند و هیچ وقت از مد نمی افتند و سال های سال ترکیب آن ها را در آشپزخانتان می توانید به کار ببرید.

به غیر از این، کابینت سفید خاکستری هم برای آشپزخانه مدرن و هم نئوکلاسیک قابل استفاده است و این ویژگی دست هر سلیقه ای را برای دکوراسیون آشپزخانه اش باز می گذارد.

چه چیزی بهتر از این ویژگی هایی که گفتم سراغ دارید؟ اما چگونه این دو رنگ شیک را برای کابینت های آشپزخانه باید به کار ببریم؟

توجه داشته باشید که ایده های زیادی برای این کار وجود دارد که می خواهم 7 تا از آن ها را در ادامه معرفی کنم. همچنین در کنار آموزش این ایده ها، تصاویر مدل های کابینت سفید طوسی شیک را نیز قرار داده ام تا ببینید که چگونه طراحان دیگر، از این ترکیب رنگی در آشپزخانه ها استفاده کرده اند. با من همراه باشید.

کابینت سفید طوسی

فهرست دسته بندی:

– ایده های اجرای کابینت سفید و طوسی

– گالری تصاویر

ایده هایی برای  استفاده از کابینت سفید طوسی در آشپزخانه:

1. کابینت های بالایی سفید و کابینت های پایینی طوسی!

اگر به عکس آشپزخانه هایی که کابینت سفید و طوسی دارند دقت کنید، مطمئنا متوجه خواهید شد که در بیشتر آن ها کابینت های بالایی، سفید و کابینت های پایینی، طوسی هستند.

کابینت سفید طوسی در آشپزخانه نئوکلاسیک با بین کابینتی آجری سفید و روکابینتی مرمر سفید

البته شما به سلیقه خودتان می توانید، این نوع چیدمان را تغییر دهید و کابینت های طوسی را در بالا به کار ببرید.

کابینت سفید طوسی مات در آشپزخانه مدرن با بین کابینتی آینه ای نقره ای و صفحه کابینت مشکی

در واقع همه چیز به جلوه ای که برای آشپزخانتان می پسندید، بر میگردد. برای مثال، فضای آشپزخانه ای با کابینت های بالایی سفید، نسبت به فضای آشپزخانه ای که کابینت های طوسی در بالای آن نصب شده است، دلباز تر است.

یا اگر مثل تصویر زیر، آشپزخانتان کفپوش تیره دارد و جلوه هماهنگ و منسجمی می خواهید، کابینت های طوسی در پایین، مناسب تر خواهد بود.

کابینت سفید طوسی مات در آشپزخانه نئوکلاسیک با بین کابینتی آجری سفید و روکابینتی چوبی قهوه ای

2. با یک رنگ کابینت متفاوت، فضا سازی کنید!

به غیر از ایده قبلی، شما با استفاده از کابینت های طوسی و سفید می توانید در آشپزخانتان فضا سازی کنید. به عکس آشپزخانه زیر دقت کنید.

کابینت سفید طوسی مات در آشپزخانه مدرن با بین کابینتی طوسی و روکابینتی طرح ینگ مرمر سفید

همان طور که می بینید طراح داخلی این آشپزخانه، رنگ تمامی کابینت ها را سفید در نظر گرفته است و با کابینت های طوسی در قسمت اجاق گاز و هود، فضای مخصوص آن را جدا کرده است و به آن جذابیت داده است.

شما هم می توانید به سلیقه خودتان، از این تکنیک برای فضا سازی در آشپزخانتان استفاده کنید.

3. جزیره با کابینت های طوسی یا سفید!

ایده ای که برای ترکیب کابینت های سفید و طوسی در آشپزخانه جزیره دار می خواهم معرفی کنم، این است که کابینت های جزیره را متفاوت انتخاب کنید.

به این معنی که کل کابینت های دیواری آشپزخانه را سفید انتخاب کنید و کابینت های جزیره را طوسی سفارش دهید یا بالعکس!

کابینت سفید طوسی مات در آشپزخانه نئوکلاسیک با جزیره طوسی تیره و بین کابینتی سنگی سفید

4. بین کابینتی یا روکابینتی را سفید یا طوسی انتخاب کنید!

اگر به هارمونی و ست کردن رنگ ها در دکوراسیون علاقه دارید، در آشپزخانه با کابینت های سفید طوسی، از بین کابینتی و روکابینتی طوسی و سفید می توانید استفاده کنید.

کابینت سفید طوسی مات در آشپزخانه مدرن با بین کابینتی سفید و روکابینتی طوسی

در واقع صفحه کابینت یا بین کابینتی، هم می تواند مثل تصویر بالا، یکدست به رنگ سفید یا طوسی باشد و هم می تواند ترکیبی از این دو رنگ باشد. مثل آشپزخانه زیر که با بین کابینتی طرح سنگ مرمر سفید با رگه های طوسی مشکی، یک هارمونی بسیار زیبا ایجاد کرده است.

کابینت سفید طوسی مات در آشپزخانه نئوکلاسیک با بین کابینتی و روکابینتی طرح مرمر سفید طوسی

5. در انتخاب طیف های متنوع طوسی دقت کنید!

طوسی از نظر طیف و تناژ بسیار متنوع است. از طوسی تیره گرفته تا طوسی روشن یا طوسی آبی که رنگی سرد و طوسی بژ که رنگی گرم به حساب می آیند.

این که چه تناژ و طیف طوسی را برای کابینت ها انتخاب کنید، به هارمونی یا تضاد مد نظرتان بستگی دارد. برای مثال اگر هدفتان ایجاد تضاد رنگی است، باید از کابینت های طوسی تیره در کنار کابینت های سفید استفاده کنید.

کابینت سفید طوسی مات در آشپزخانه مدرن با بین کابینتی و روکابینتی سفید

یا اگر عناصر چوبی قهوه ای در آشپزخانتان دارید و به فکر ایجاد هارمونی با کابینت های طوسی هستید، باید سراغ تناژهای گرم طوسی بروید.

کابینت سفید طوسی مات در آشپزخانه مدرن با بین کابینتی طرح مرمر سفید و روکابینتی سفید

6. کابینت طوسی سفید با روکش های گلاس!

طوسی رنگی است که نور را به خود جذب می کند، به خصوص که اگر سطح کابینت مات باشد، بازتاب باز هم کمتر می شود. همچنین باید بدانید کابینت سفیدی که در محیط کم نور باشد، خاکستری رنگ دیده می شود.

و خب این موضوع باعث می شود که محیط دلگیر شود. پس اگر آشپزخانه کوچک و کم نوری دارید و می خواهید محیط دلباز باشد، پیشنهاد می کنم سراغ کابینت سفید طوسی هایگلاس بروید و طیف های روشن طوسی را انتخاب کنید.

کابینت سفید طوسی هایگلاس براق در آشپزخانه مدرن کوچک

7. ترکیب رنگ های دیگر با کابینت های سفید و طوسی!

از آن جا که کابینت های سفید و طوسی سطح زیادی از آشپزخانه را در بر می گیرند، فضای آشپزخانه ممکن است که کمی خسته کننده و یکنواخت به نظر برسد.

این جاست که رنگ ها و طرح های دیگر، مثل اکسسوری های طلایی و سطوح طرح چوب و سنگ را باید به آشپزخانتان اضافه کنید تا محیط جذاب و پر انرژی تر شود.

کابینت سفید طوسی مات در آشپزخانه مدرن با بین کابینتی طرح چوب

البته خوشبختانه سفید و طوسی رنگ های خنثی هستند و از هر رنگ و طرحی در کنار آن ها می توانید به سلیقتان استفاده کنید.

و در آخر…

همان طور که دیدید، راه و روش های مختلفی برای دیزاین آشپزخانه با کابینت های سفید و طوسی وجود دارد. شما کدام یک از این ایده ها را بیشتر پسندیدید؟

از ایده ها و نکات و گالری تصاویری که در پایین قرار داده ام، کمک بگیرید و این دو رنگ زیبا را در کابینت های آشپزخانتان به کار ببرید.

همچنین اگر سوالی در این مورد دارید، می توانید آن را در انتهای صفحه مطرح کنید تا با کمال میل به آن پاسخ دهم.

بازگشت به فهرست

گالری تصاویر کابینت های طوسی و سفید:

بازگشت به فهرست

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید