قیمت و خرید 38 مدل آباژور سنگ نمک + آیا چراغ سنگ نمک خاصیت درمانی دارد؟

0
159
تبلیغات

چی میشه که به جای آباژورهای معمولی که یک کلاهک یا شیدِ پارچه ای دور لامپ هاشون قرار داره، از سنگ نمک دور لامپ ها استفاده کنیم.

مطمئنا با این کار یه آباژور خاص و منحصر به فرد خواهیم داشت. البته که به اندازه شیدهای معمولی سنگ نمک نداریم و به همین دلیل آباژورهای سنگ نمک اندازه نسبتا کوچکی دارند.

ولی خب حتما عکس های این آباژورهای بسیار زیبا رو دیده اید که چه نور رنگی ملایم و چشم نوازی به محیط می دهند. به علاوه، ادعاهایی هم وجود داره که این نوع چراغ خواب ها خواص درمانی هم دارند.

واقعا فوق العادست! این طوری با یک تیر دو نشان می زنید! چرا که با خرید چراغ سنگ نمک، یه دکوری زیبا خواهید داشت که حال جسم و روحتون رو خوب میکنه!

خب بیشتر از این سرتون رو درد نیارم. در ادامه می خواهم که 38 مدل آباژور و چراغ خواب سنگ نمکی را به همراه عکس و مشخصاتشان معرفی کنم.

همچنین این که این آباژورهای سنگ نمک چه خاصیت های درمانی دارند و این که این ادعاها از نظر علمی درست هست یا نه را هم بررسی می کنم. با من همراه باشید.

خرید چراخ خواب و آباژور سنگ نمک

انواع آباژور سنگ نمک و خواص آن:

1. خواص درمانی آباژور سنگ نمک چیست؟

فقط کافی است که در اینترنت کمی جست و جو کنیم تا با خواص آباژور سنگ نمک آشنا شویم. دوستان باید بدانید که ادعاها بر این است که این آباژورها هوای محیطی که در آن قرار دارند را تصفیه می کنند، کیفیت خواب را بهبود می بخشند و حال روحی را خوب می کنند.

علت موارد بالا را هم به خاطر آزاد کردن یون های منفی توسط آباژور سنگ نمک در هوا می دانند.

خواص چراغ خواب و آباژور سنگ نمک

2. آیا واقعا برای این ادعاها دلایل و مدارک علمی وجود دارد؟

خلاصه بگویم، تا الان نه!

اول این که برای آزاد کردن یون های منفی در هوا، مدراک و شواهد علمی کمی وجود دارد. دوم اینکه اگر هم آزاد کردن این یون ها را به صورت علمی قبول کنیم، هیچ شواهدی و مدارکی وجود ندارد که تاثیر مثبت این یون ها بر جسم و روح را ثابت کند.

پس خیلی نباید به این خواص درمانی دلخوش باشیم.

شواهد علمی خواص چراغ خواب و آباژور سنگ نمک

3. آباژورهای سنگ نمک را به خاطر جنبه دکوری اش بخرید:

خب در مورد خواص درمانی چراغ سنگ نمک صحبت کردیم و حالا بهتر است که به جنبه تزیینی آن توجه کنیم. اگر شما هم عاشق نور ملایم و دلربا این آباژورها شده اید و دوست دارید که جایی در اتاق خواب یا پذیرایی خانتان داشته باشند، پیشنهاد می کنم که مدل های زیر را ببینید.

هر زمان هم که مدلی را پسنیدید، روی لینک خرید آن کلیک کنید تا به سایت فروشنده آن انتقال پیدا کنید و سفارشتان را به صورت اینترنتی ثبت کنید.

و در آخر…

خب تا الان با این که آیا خواص درمانی چراغ سنگ نمک علمی است یا نه، آشنا شدید. همچنین مدل های زیبای این آباژورها را دیدید.

آبا این آباژورها دلتان رو برده است؟ یا اصلا فکر میکنید دکوری مناسبی برای خانتان هستند؟

اگر پاسختان مثبت است، حتما مدلی که بیشتر مورد پسندتان قرار گرفته است را بخرید و از دیدن آن در خانتان لذت ببرید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید