خرید و قیمت 41 مدل لوستر خطی برای میز ناهار خوری، جزیره و بار آشپزخانه!

0
921
تبلیغات

از نظر شما، برای میز ناهار خوری مستطیل شکل، جزیره و یا بار آشپزخانه، چه لوستر و چراغ آویزی مناسب است؟

نظرتان در مورد آویز و لوسترهای خطی یا لاینر چیست؟

باید بگویم که یکی از بهترین گزینه ها برای این مکان ها، همین نوع لوسترها هستند. علتش هم فرم طراحی مستطیلی و طول بلند آن ها است که با شکل میز ناهار خوری، بار و جزیره هماهنگ است.

البته ویژگی مثبت دیگر این نوع آویزها، تنوع طراحیشان است که دست شما را برای نصب آن ها در خانه های مدرن و امروزی و یا نئوکلاسیک و کلاسیک بسیار باز می گذارد.

در ادامه با من همراه باشید تا مدل های لوستر خطی برای میز ناهار خوری، جزیره و بار آشپزخانه را به همراه عکس، مشخصات و قیمتشان، به شما معرفی کنم. توجه داشته باشید که این مدل لوسترها را به صورت اینترنتی می توانید از فروشگاه های آنلاین سفارش دهید.

لوستر خطی برای میز ناهار خوری و جزیره و بار آشپزخانه

نکته: در خرید لوسترهای خطی دقت داشته باشید که در فضایی با ارتفاعِ سقفِ 240 سانتیمتری، بهتر است که این لوسترها با سطح میز، بین 75 تا 90 سانتیمتر فاصله داشته باشند.

اگر سقف منزلتان بلندتر از این مقدار بود، به ازای هر 30 سانتیمتر، به فاصله گفته شده در بالا، 8 سانتیمتر اضافه کنید.

همچنین طول لوستر بهتر است به اندازه 2/1 تا 3/2 طول میز یا جزیره باشد تا تناسبی زیبا به آشپزخانتان بدهد.

انواع مدل های لوستر خطی آشپزخانه و ناهار خوری:

1. لوسترهای خطی با طراحی به سبک مینیمال:

از نظر من ساده تر از این لوسترها، هیچ مدلی پیدا نمی کنید! البته این سادگی به معنای بی ارزش بودن و بی کیفیت بودن آن ها نیست، بلکه به خاطر طراحی مینیمال آن ها است که هر فضایی را بسیار شیک و زیبا می کند.

لوستر خطی مینیمال LED بار آشپزخانه

توجه داشته باشید، لامپ این مدل ها LED یا SMD است و به انتخاب خودتان می توانید رنگ نور آن ها را آفتابی یا مهتابی سفارش دهید. همچنین برخی از این مدل ها، قابلیت تنظیم ارتفاع را نیز دارند تا بر اساس سقف منزلتان آن ها را نصب کنید.

2. لوسترهای خطی با طراحی مدرن:

اما اگر بخواهیم یک قدم جلوتر از طراحی های مینیمال برویم، به طراحی های سبک مدرن می رسیم. دقت کنید که در سبک مدرن، شکل های هندسی، مثل دایره و مستطیل کاربرد فراوانی دارند.

با این تعریف، معمولا به طراحی خطی این نوع لوسترها، عنصرهای دایره ای یا مستطیلی شکل اضافه می کنند تا طراحی جذاب تر و پیچیده تری نسبت به مینیمال داشته باشد، مانند تصویر زیر!

لوستر خطی دایره ای مدرن بالای میز ناهار خوری

3. لوسترهای خطی فانتزی:

به تصویر زیر نگاه کنید! همان طور که می بینید این نوع لوستر، از چهارچوب خطِ صاف و شکل های هندسی ساده خارج شده است و با پیچ و خم های خود، هر چشمی را مجذوب خود می کند.

در واقع این پیچ و خم ها، این مدل لوسترهای خطی را فانتزی و امروزی تر می کند. پس اگر دوست دارید، لوستری که می خرید، به کانون توجه ناهار خوری منزلتان تبدیل شود، پیشنهاد می کنم به جای دو مدل قبلی، این مدل ها را بخرید.

لوستر خطی فانتزی موج دار بالای میز ناهار خوری

4. لوسترهای خطی به سبک روستیک:

خب بیایید کمی از طراحی های امروزی و مدرن فاصله بگیریم و سراغ سبک های روستیک و کانتری برویم. به تصویر زیر نگاه کنید!

به نظرتان این مدل لوسترها را کجا دیده اید؟ احتمالا در فیلم و سریال های قدیمی اروپایی که در کلبه های روستایی، فیلم برداری شده است، نه؟

به همین علت، این مدل لوسترهای خطی را بهتر است در سبک دکوراسیون روستیک و کلبه ها و ویلاهای چوبی به کار ببرید تا با دیگر عناصر فضا هماهنگی داشته باشند.

لوستر خطی چوبی روستیک بالای میز ناهار خوری

5. لوستر خطی به سبک صنعتی:

مدل های لوستر خطی که در ادامه می خواهم معرفی کنم، از پروفیل ها یا لوله های آهنی ساخته شده می شوند و آن چنان طراحی با ظرافتی ندارند.

یادتان باشد، طراحی این مدل لوسترها به سبک صنعتی است و پیشنهاد می کنم آن ها را در همین سبک دکوراسیون به کار ببرید.

لوستر خطی صنعتی بالای میز ناهار خوری

6. لوسترهای خطی کلاهک دار و حباب دار:

در این بخش، آویز و لوسترهای خطی کلاهک دار و حباب دار را می خواهم معرفی کنم. این مدل لوسترها، از نظر طراحی متنوعند و با توجه به سبک دکوراسیون منزلتان، مدل های مدرن یا مدل های نئوکلاسیک آن را می توانید انتخاب کنید.

لوستر خطی کلاهک دار مدرن بالای میز ناهار خوری

7. لوستر خطی به سبک نئوکلاسیک:

آخرین دسته از این مطلب را به پر زرق و برق ترین مدل های لوستر خطی اختصاص داده ام، یعنی لوستر های نئوکلاسیک!

در واقع این کریستال های این نوع لوستر است که آن را بسیار لوکس و تجملی کرده است و برای ناهار خوری یک خانه نئوکلاسیک، بهترین گزینه است.

لوستر خطی نئوکلاسیک کریستال دار بالای میز ناهار خوری

و در آخر…

خب، کدام دسته یا کدام مدل از این نوع لوسترهای خطی که معرفی کردم را بیشتر دوست داشتید؟ اگر مدلی را پسندیدید و قصد خرید آن را داشتید، روی دکمه خرید کلیک کنید تا به وبسایت فروشنده اینترنتی هدایت شوید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید