شش مدل روتختی گلدار که قبل از خرید باید بشناسید!

0
154

روتختی گلدار همیشه طرفداران خاص خودش را داشته است. همانطور که می دانید، مدل های مختلفی از روتختی گلدار مانند: روتختی گلدار آبرنگی، روتختی گلدار ریز، روتختی مخمل گل برجسته، روتختی با گل سه بعدی و… در بازار وجود دارد. این همه تنوع ممکن است ما را در انتخاب روتختی به چالش بکشد، اما نگران نباشید چون من در این مقاله شش مدل روتختی گلدار که قبل از خرید باید بشناسید را به صورت کامل معرفی کردم تا کار شما آسان تر شود. پس تا آخر مقاله با من باشید.

روتختی گلدار

چه مدل هایی از روتختی گلدار را می توانیم برای اتاق خوابمان بخریم؟!

برای اتاق خوابتان روتختی ساده با بالش گلدار بخرید !

اگر به روتختی گلدار علاقه دارید، می توانید طرح گل را به صورت متفاوتی در سرویس روتختی خود بکار ببرید. برای مثال شما می توانید روکش بالش را با طرح گل انتخاب کنید و آن را در کنار روتختی ساده بکار برید.

برای این کار روش های مختلفی وجود دارد، به عنوان مثال می توانید از روتختی سفید در کنار بالش های طرح دار استفاده کنید و یا رنگ روتختی خود را با رنگ گل های روی بالش ست کنید. همچنین شما می توانید از ست های روتختی که این خصوصیات را دارند استفاده کنید.

روتختی ساده سفید با بالش گلدار

سرویس روتختی کاتن باکس مدل viola دو نفره 4 تیکه

سرویس روتختی کاتن باکس مدل viola دو نفره 4 تیکه

برای اتاق خوابتان یک روتختی گلدار آبرنگی بخرید !

روتختی گلدار آبرنگی یکی از مدل هایی است که امروزه طرفداران بسیاری دارد. اگر شما هم به این مدل روتختی علاقه دارید، بهتر است که مدلی خریداری کنید که مانند عکس زیر دارای زمینه روشن باشد تا گل های آن به خوبی دیده شوند. همچنین مدل روتختی گلدار آبرنگی رو تخت های سفید و اتاق خواب هایی که دارای رنگ های روشن و خنثی می باشند، جلوه زیبا تری دارد.

روتختی گلدار آبرنگی

روتختی گلگلی آبرنگی

سرویس ملحفه سارو مدل Florida Percale دونفره 4 تکه

سرویس روتختی کاراجاهوم مدل Parlin Fuşya دونفره 4 تکه

از روتختی گلدار ریز برای اتاق خوابتان استفاده کنید !

روتختی گلدار ریز نیز در بازار به وفور یافت می شود. شما می توانید این مدل روتختی را با پرده گلدار نیز ست کنید. اما در نظر داشته باشید که اتاق خوابتان بیش از حد شلوغ نشود و تعادل در آن حفظ شود. همان طور که می دانید این مدل روتختی علاوه بر تخت خواب های مدرن، برای تخت های کلاسیک نیز استفاده می شود.

باید بدانید که انتخاب روتختی گلدار به علت طرح و نقش زیادی که دارد، ممکن است اتاق خواب را شلوغ جلوه دهد. برای جلوگیری از این مشکل شما می توانید بقیه وسایل اتاق خواب خود را ساده انتخاب کنید.

روتختی گلدار ریز

سرویس روتختی ایپونج کد Ep-004781 دو نفره 3 تکه

اگر اتاق خواب خلوتی دارید، روتختی با گل سه بعدی بخرید !

مدل روتختی با گل سه بعدی، می تواند یکی دیگر از انتخاب های شما باشد. این رو تختی ها اغلب طرح چاپی دارند و از گل های درشت و برجسته تشکیل شده اند. اگر به این مدل روتختی علاقه دارید بهتر است که از آن به روی تخت مدرن و ساده استفاده کنید تا جلوه خودش را حفظ کند. نباید از این مدل رو تختی ها روی تخت سلطنتی و کار شده استفاده کنید.

روتختی سه بعدی گلدار

سرویس روتختی کالای خواب شمیم کد 750 دونفره 11 تکه

برای اتاق خوابتان روتختی گلدار با طرح برگ انجیر بخرید !

طرح برگ انجیر نیز این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است. همان طور که می دانید مدل هایی از روتختی گلدار هستند که از طرح برگ انجیر نیز در کنار آن ها استفاده شده است. این مدل روتختی بیشتر مناسب جوان پسندان می باشد همچنین برای اتاق خواب های مدرن و دارای دکوراسیون امروزی نیز بسیار مناسب می باشد.

روتختی گلدار و برگ انجیر

سرویس خواب کوکو جم مدل گودلایف کد 02 دونفره 6 تکه

اگر اتاق خواب کلاسیک دارید، روتختی گل برجسته مخملی بخرید !

روتختی مخمل گل برجسته نیز همیشه عاشقان و علاقه مندان مخصوص به خودش را داشته است. این مدل روتختی دارای طیف رنگی بسیار گسترده ای می باشد و جنس بسیار لطیف و دلنشینی دارد. همچنین این مدل روتختی بر ای تخت خواب های کلاسیک نیز مناسب می باشد اما دقت کنید رنگ آن را به صورتی انتخاب کنید که با ترکیب رنگی اتاق خوابتان همخوانی داشته باشد.

روتختی گل برجسته مخملی

سرویس خواب کوکو جم مدل گل یخ کد 02 دونفره 6 تکه

سرویس روتختی مدل گل بته جقه یک نفره 3 تکه

و در آخر…

در انتها باید بگویم که شما می توانید با استفاده از این مقاله و سلیقه شخصیتان، روتختی گلدار خود را به بهترین شکل انتخاب کنید. همچنین اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید و هر روز مطالب جدید راجب دکوراسیون داخلی آموزش ببینید.

توجه: تمامی مطالب این سایت برگرفته از دانش طراحان و دکوراتور های داخلی مدیا دکور می باشد و هرگونه کپی بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.


مطالب مرتبط:

انواع روتختی چیست؟ با مدل های مختلف روتختی آشنا شوید!

انواع پارچه روتختی – بهترین جنس روتختی برای اتاق من کدام است؟

5 قدمی که برای شستن روتختی در خانتان باید بردارید!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید