کابینت کرم قهوه ای | چگونه کابینت هایی با دو رنگ کرم و قهوه ای داشته باشیم؟

0
2483
تبلیغات

کرم و قهوه ای!

یکی از ترکیب رنگی های بدون ریسکی که به آسانی می توانید آن را برای کابینت های آشپزخانتان استفاده کنید. چرا که نه قهوه ای و نه کرم، در دکوراسیون از مد نمی افتند و تا سال ها می توانند مهمان دکوراسیون آشپزخانه منزلتان باشند.

نحوه ترکیب این دو رنگ برای کابینت ها هم بسیار آسان است. فقط کافی است بر اساس جلوه ای که دوست دارید آشپزخانتان داشته باشد، یا قهوه ای روشن و یا قهوه ای تیره را در کنار کابینت های کرم به کار ببرید.

همچنین با توجه به اندازه و میزان نوری که وارد آشپزخانتان می شود، باید رنگ و نحوه نصب کابینت ها را به صورتی انجام دهید که فضای آن دلگیر و تاریک نشود.

توجه داشته باشید که نکات بالا را در ادامه این مطلب و به همراه تصاویر مدل های کابینت کرم قهوه ای، به صورت کامل آموزش می دهم تا به کمک آن ها آشپزخانتان را زیبا و اصولی دکور کنید. با من همراه باشید.

کابینت کرم قهوه ای

فهرست دسته بندی:

– نکات طراحی کابینت کرم قهوه ای

– گالری تصاویر

نکات طراحی آشپزخانه با کابینت های کرم قهوه ای:

1. طیف های متنوع قهوه ای را بشناسید:

از طیف های روشن مثل بژ، لاته و نسکافه ای گرفته تا طیف های تیره، مثل اسپرسو و شکلاتی! تمام این رنگ ها جزو خانواده قهوه ای به حساب می آیند. اما این که چه طیف قهوه ای را در کنار کابینت های کرم به کار می برید، بر جلوه آشپزخانتان بسیار تاثیر گذار است.

توجه داشته باشید که طیف های قهوه ای تیره با کرم تضاد دارند و جلوه آشپزخانه را از یکنواختی در می آورند و به آن انرژی می دهند.

کابینت کرم قهوه ای ام دی اف هایگلاس در دکوراسیون آشپزخانه مدرن بزرگ

اما در مقابل، طیف های قهوه ای روشن با رنگ کرم همخوانی دارند و یک فضای منسجم و آرامش بخش در کنار هم به وجود می آورند.

کابینت کرم قهوه ای نسکافه ای ام دی اف هایگلاس در دکوراسیون آشپزخانه مدرن

2. از طیف های ترند شده قهوه ای در کنار کرم استفاده کنید:

اگر می خواهید دکور آشپزخانتان روی مد باشد، پیشنهاد می کنم بین طیف های متنوع قهوه ای که از آن ها می توانید برای کابینت ها استفاده کنید، سراغ رنگ های لاته، نسکافه ای، اسپرسو و رنگ چوب بروید.

باید بدانید که این رنگ ها در سال 2022 جزو رنگ های ترند شده کابینت به حساب می آیند و جلوه به روز و زیبایی به آشپزخانتان می دهند.

کابینت کرم قهوه ای رنگ چوب ام دی اف مات در دکوراسیون آشپزخانه نئوکلاسیک بزرگ جزیره دار

3. ترکیب کابینت های کرم و قهوه ای برای دلباز شدن آشپزخانه:

اگر آشپزخانه کوچک و کم نوری دارید، بهتر است که طراحی کابینت های کرم و قهوه ای را به صورتی انجام دهید که فضای آن دلباز به نظر برسد. برای این کار دو راه پیش رو دارید:

اولین راه این است که کابینت های قهوه ای هم مثل کابینت های کرم، روشن باشند. مانند تصویر زیر که از کابینت های نسکافه ای در کنار کابینت کرم استفاده شده است.

کابینت کرم قهوه ای نسکافه ای ام دی اف مات در دکوراسیون آشپزخانه مدرن

راه دیگر هم این است که کابینت های قهوه ای، تیره رنگ باشند. اما کابینت قهوه ای تیره را باید در ردیف پایین و کابینت های کرم را در ردیف بالا نصب کنید.

کابینت کرم قهوه ای تیره ام دی اف مات در دکوراسیون آشپزخانه نئوکلاسیک

4. کابینت های کرم قهوه ای در آشپزخانه اپن و جزیره:

اما اگر آشپزخانتان اپن یا جزیره دارد، یک راه دیگر هم در ترکیب این دو رنگ کابینت وجود دارد:

این که کابینت هایی که به دیوار نصب می شوند را به یک رنگ و کابینت اپن یا جزیره را به یک رنگ متفاوت انتخاب کنید. انتخاب بین قهوه ای یا کرم بودن کابینت های دیواری هم به سلیقه خودتان بستگی دارد.

کابینت کرم قهوه ای ام دی اف مات در دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک بزرگ جزیره دار

نکته: دقت داشته باشید، اگر آشپزخانه منزلتان نورگیر و بزرگ است، می توانید مانند تصویر بالا، کابینت های دیواری را قهوه ای تیره سفارش دهید و جزیره را کِرِم کنید.

و در آخر…

با دیدن تصاویر این مطلب، نظرتان در مورد طراحی آشپزخانه با کابینت های کرم و قهوه ای چیست؟

اگر ترکیب این دو رنگ کابینت را برای آشپزخانه منزلتان می پسندید، از نکاتی که آموزش دادم استفاده کنید و با ایده گرفتن از تصاویر بالا و گالری زیر، آشپزخانتان را به زیبایی دکور کنید.

اگر هم سوالی دارید، آن را در انتهای مطلب مطرح کنید تا با کمال میل به آن پاسخ دهم.

بازگشت به فهرست

گالری تصاویر کابینت قهوه ای و کرم:

بازگشت به فهرست

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید