کابینت کلاسیک، مناسب برای دکوراسیون کلاسیک

0
663

کابینت کلاسیک، یکی از شیک ترین مدل های کابینت، برای خانه هایی با دکوراسیون کلاسیک می باشد. کابینت کلاسیک بسیار لوکس است و معمولا برای آشپزخانه های بزرگ، مناسب است. در ادامه با ویژگی های این نوع کابینت آشنا خواهیم شد.

کابینت کلاسیک

ویژگی های کابینت کلاسیک

جنس اغلب کابینت های کلاسیک از چوب می باشد ولی برخی از آن ها، از ترکیب چوب، فلز و شیشه ساخته می شوند. روی چوب درب این کابینت ها، حکاکی صورت گرفته است و ظاهر کلاسیکی دارند.

کابینت کلاسیک

رنگ در کابینت کلاسیک

کابینت های کلاسیک طیف رنگی خاص خود را دارند، مانند سفید، گردویی، قهوه ای، کرم و نخودی که اغلب این رنگ ها، در کابینت کلاسیک استفاده می شوند.

– کابینت کلاسیک با رنگ سفید

رنگ سفید در کابینت کلاسیک بسیار پرطرفدار است، زیرا فضا را بزرگتر جلوه می دهد و مناسب خانه هایی با آشپزخانه کوچک و متوسط است.

کابینت کلاسیک


مطلب مرتبط: معرفی 8 باید و نباید برای دکوراسیون آشپزخانه کوچک منزلتان!


– کابینت کلاسیک با رنگ گردویی

این رنگ در گذشته بسیار پرکاربرد بود. رنگ گردویی بسیار شیک است و برای آشپز خانه های بزرگ مناسب می باشد، زیرا فضای آن را کوچک تر جلوه می دهد.

کابینت کلاسیک

– رنگ کرم و نخودی در کابینت کلاسیک

رنگ کرم و نخودی نیز مانند رنگ سفید، بسیار پرطرفدار است و امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در نظر بگیرید، زمانی از این رنگ ها برای این نوع کابینت استفاده کنید که با دیزاین و دکوراسیون خانه شما هماهنگ باشد.

کابینت کلاسیک

نکاتی که در نصب کابینت کلاسیک باید در نظر داشته باشید

1. کابینت کلاسیک باید دستگیره های کلاسیک داشته باشد.

2. آشپز خانه ای که کابینت کلاسیک دارد، هود باید از دید پنهان باشد. زیرا هود نماد مدرنیزه است و با کابینت کلاسیک هماهنگی ندارد.

3. در سبک کلاسیک قرینگی حرف اول را می زند. پس در اجرای آن، به قرینه بودن آن ها توجه کنید.

4. استفاده از شیشه و ویترین در کابینت کلاسیک، باعث شیک شدن آن می شود.

کابینت کلاسیک ممبران

این نوع کابینت کلاسیک که به اسم کابینت سه بعدی نیز شناخته می شود، بسیار مقرون به صرفه است. زیرا طراحی روی چوب کابینت های کلاسیک دیگر توسط دست انجام می گیرد ولی در کابینت ممبران، این کار توسط دستگاه سی ان سی صورت می گیرد.

کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک رومی

کابینت کلاسیک رومی به کابینتی می گویند که از سبک رومی در طراحی آن الهام گرفته شده است و در آن ستون هایی مانند ستون های روم باستان استفاده شده باشد. رنگ استفاده شده در این نوع کابینت، سفید، طلایی و نقره ای است.

کابینت کلاسیک


مطالب مرتبط:

کابینت مدرن، مدلی شیک برای آشپزخانه های امروزی

5 قدم ضروری که برای چیدمان ظروف داخل کابینت باید بردارید!

10 ترفند برای فنگ شویی آشپزخانه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید