28 مدل تخت کشو دار | خرید و قیمت تخت خواب کشودار یک نفره و دو نفره!

0
13214
تبلیغات

در این صفحه 28 مدل تخت خواب کشودار یک نفره و دو نفره را معرفی خواهم کرد. در واقع این صفحه، بخشی از پیشنهادات خرید مدیا دکور است که در آن تلاش کرده ایم جدیدترین و زیباترین مدل های تخت خواب کشو دار بازار ایران را در آن قرار دهیم.

توجه داشته باشید که هر یک از این مدل ها علاوه بر عکس، شامل قیمت و مشخصاتی از جمله جنس فریم، اندازه و رنگ بندی می باشد. همچنین روی دکمه هر یک از محصولات می توانید کلیک کنید تا به وبسایت فروشنده بروید و در مورد نحوه خرید، سفارش و ارسال آن ها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دقت داشته باشید که غالب تخت های کشودار، بدنه چوبی و ام دی اف دارند و در اندازه های تک نفره، دو نفره یا به صورت سرویس خواب ارائه می شوند که از فهرست زیر به آن ها دسترسی سریع می توانید داشته باشید.

تخت خواب کشودار یک نفره و دو نفره به همراه قیمت و مشخصات

برای دیدن مشخصات بیشتر هر محصول در وبسایت مدیا دکور، روی تصویر آن کلیک کنید و برای خرید، روی دکمه خرید محصول بزنید تا به صفحه فروشنده آنلاین هدایت شوید.

دقت داشته باشید که مدیا دکور تولید کننده یا فروشنده نیست و مسئولیتی در قبال ارائه خدمات به خریداران ندارد. در واقع این تخت های کشودار، معرفی محصولات فروشگاه های دیگر است که مدل مد نظرتان را به صورت مسقیم از آن ها می توانید خریداری کنید.

فهرست دسته بندی:

1. تخت خواب کشودار یک نفره

2. تخت خواب کشودار دو نفره

3. سرویس خواب کشودار

خرید و قیمت تخت خواب کشودار:

1. تخت خواب کشودار یک نفره:

معمولا ابعاد تشکی که روی تخت خواب یک نفره قرار می گیرد، 90 در 200 سانتیمتر است. اما برای اتاق های بزرگ و افرادی که جثه بزرگ تری دارند، از تشک 120 در 200 سانتیمتری هم می توانید استفاده کنید که به تخت خواب یک و نیم نفره نیز معروفند.

برای نوجوانان و جوانان، می توانید رنگ تخت خوابشان را بر اساس جنسیتشان انتخاب کنید. در این حالت معمولا تخت کشودار سفید، مدل دخترانه و طیف های قهوه ای تیره ، مدل پسرانه به حساب می آید.2

بازگشت به فهرست

پیشنهاد مرتبط: قیمت و خرید مدل های منتخب تخت خواب چوبی!

2. تخت خواب کشودار دو نفره:

تخت دو نفره کشودار عمدتا در 3 اندازه تولید می شوند و روی آن ها تشک به عرض 140، 160 یا 180 سانتیمتری می توان قرار داد.

بازگشت به فهرست

پیشنهاد مرتبط: قیمت و خرید سرویس خواب و تخت خواب دو نفره – گلچین جدیدترین مدل ها!

3. سرویس خواب کشودار:

سرویس خواب هایی در ادامه معرفی کرده ام، علاوه بر تخت کشودار دو نفره یا یک نفره، به انتخاب شما می تواند شامل میز آرایش و آینه، میز پاتختی، فایل و پاف باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید