بلاگ

معرفی 8 باید و نباید برای دکوراسیون آشپزخانه کوچک منزلتان!

فضای محدود و کم کابینت ها، سطح باریک اُپِن یا پیشخوان، نبودن هیچ فضایی برای قرار دادن میز ناهارخوری و محیط دلگیر و کم نور، بخشی از مشکلات مهمی است که همه ما در چیدمان و دکوراسیون آشپزخانه کوچک با آن روبرو هستیم. البته علاوه بر این مشکلات، محیط این آشپزخانه ها با کوچک ترین فعالیتی شلوغ و در هم ریخته می شود که کار و آشپزی کردن در آن را نیز برایمان دشوار و کلافه کننده می کند.

اما با توجه به تمام مسائل بالا، طراحان داخلی در این زمینه با ارائه نکات و ترفندهایی و تولید نظم دهنده ها و تجهیزات مخصوص به کمک ما آمده اند تا از فضای محدود آشپزخانمان به بیشترین شکل ممکن بتوانیم استفاده کنیم و آن را به درستی دکوراسیون کنیم.

بنابراین در این مطلب قصد دارم این نکات و تجهیزات خاص را در غالب 8 باید و نباید به شما عزیزان معرفی کنم تا بتوانید به کمک آن ها، آشپزخانه نقلی منزلتان را به صورت مناسب چیدمان و دکور کنید و فضای آن را بزرگ تر جلوه دهید.

بیشتر بخوانید

از چه روش هایی برای تزیین اتاق خواب عروس با شمع و گل استفاده کنیم؟

اتاق خواب یکی از بخش های مهم در دکوراسیون خانه عروس و داماد است که می توان آن را به روش های مختلفی تزیین کرد. اما در بین تمامی این روش ها، زیبایی و طراوت گل ها و حس و حال رمانتیک شمع ها، باعث شده است که خیلی افراد تصمیم بگیرند که این دو را کنار هم در اتاق عروس به کار ببرند. بنابراین در این مطلب تصمیم گرفته ام با ارائه عکس های مختلف، روش هایی برای تزیین اتاق خواب عروس با شمع و گل را به شما عزیزان معرفی کنم تا بتوانید فضایی رمانتیک، زیبا و منحصر به فرد در آن به وجود آورید، پس در ادامه با من همراه باشید.

بیشتر بخوانید