اصول دکوراسیون

راهنمای استفاده از رنگ پاستلی در دکوراسیون منزل

امروزه اغلب خانه ها با هر نوع سبک دکوراسیونی، دارای رنگ های تکراری مانند سفید، کرم، قهوه ای و خاکستری هستند که به آن ها جلوه ای خسته کننده و بدون جذابیت می دهند. اما از نظر من، خانه های امروزی به حس گرما و جذابیت بیشتری نیاز دارند که می توان آن را به وسیله رنگ های پاستلی ایجاد کرد. بنابراین در این مطلب تصمیم گرفته ام نحوه استفاده از رنگ پاستلی در دکوراسیون منزل را به شما عزیزان آموزش دهم تا خانه ای با دکوراسیونی زیبا و منحصر به فرد داشته باشید.

بیشتر بخوانید

معرفی سبک دکوراسیون بوهمیان و ترفندهای اجرای آن

جلوه منحصر به فرد و غیر معمول سبک دکوراسیون بوهمیان و هچنین آزادی عمل موجود در این سبک، باعث شده است که امروزه دکوراسیون بوهمیان به یکی از سبک های پرطرفدار دکوراسیون داخلی تبدیل شود. بنابراین در این مطلب تصمیم گرفته ایم به بررسی ریشه و ویژگی های این دکوراسیون محبوب بپردازیم و ترفندهای مورد نیاز برای اجرای آن را آموزش دهیم، پس با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

معرفی سبک دکوراسیون تلفیقی و ترفندهایی برای اجرای آن

با توجه به آزادی عملی که در اجرای سبک دکوراسیون تلفیقی قرار دارد، بسیاری از افراد این سبک را برای منازلشان در نظر می گیرند تا با سلیقه خود آن را دکور کنند. بنابراین ما در این مطلب می خواهیم بعد از معرفی سبک تلفیقی، ترفندهایی را آموزش دهیم تا این سبک را به درستی در منزلتان اجرا کنید، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

معرفی سبک دکوراسیون آرت دکو و ویژگی های آن

سبک دکوراسیون آرت دکو یکی از برجسته ترین و پرطرفدارترین سبک های دکوراسیون قرن 20 می باشد که با استفاده از آن فضایی لوکس و تجملی در داخل خانه به وجود می آید. در این مطلب قصد داریم بعد از معرفی این سبک و ویژگی های آن، ترفندهایی را به شما آموزش دهیم تا بتوانید این سبک را در خانه های امروزی و مدرن اجرا کنید، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

معرفی سبک دکوراسیون وینتج و ویژگی های آن

سبک دکوراسیون وینتج یکی از سبک های پرطرفدار است که با به کار بردن عناصر قدیمی در کنار عناصر جدید، فضایی خاطره انگیز، با ظرافت و زیبایی را در خانه های امروزی به وجود می آورد. ما در این مطلب قصد داریم بعد از معرفی تاریخچه و ویژگی های این سبک، ترفندهایی را آموزش دهیم تا این سبک را به راحتی در منازلتان پیاده کنید.

بیشتر بخوانید

معرفی سبک دکوراسیون معاصر و ویژگی های اصلی آن

سبک دکوراسیون معاصر از سبک های پرطرفدار دکوراسیون داخلی محسوب می شود که با استفاده گسترده از رنگ های خنثی و اشکال هندسی ساده، جلوه ای منحصر به فرد و زیبا به خانه می دهد. بنابراین در این مطلب قصد داریم با معرفی این سبک و ویژگی های آن، ترفندهایی را آموزش دهیم تا شما بتوانید به راحتی این سبک را در دکوراسیون منزلتان اجرا کنید، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

معرفی دکوراسیون ژاپنی و 7 ترفند برای اجرای آن

سادگی و حس آرامش موجود در دکوراسیون ژاپنی باعث شده است که امروزه خیلی از ساکنین شهرهای بزرگ، برای دوری از هرج و مرج موجود در فضای شهر، از این سبک دکوراسیون در داخل خانه هایشان استفاده کنند. بنابراین در این مطلب قصد داریم بعد از معرفی دکوراسیون ژاپنی، ترفندهایی را به شما آموزش دهیم تا بتوانید منزل خود را به این سبک دیزاین کنید.

بیشتر بخوانید

معرفی سبک دکوراسیون ساحلی و 6 ترفند برای اجرای آن

سبک دکوراسیون ساحلی با الهام از طبیعت ساحل و دریا، فضایی آرامش بخش و دوست داشتنی را در داخل خانه به وجود می آورد که بخاطر همین خصوصیات، یکی از سبک های محبوب و پرطرفدار بین مردم جهان به حساب می آید. این نوع دکوراسیون به غیر از ویلاهای ساحلی، در خانه های مدرن شهری نیز اجرا می شود که در ادامه این مطلب، با ویژگی های آن آشنا خواهید شد، پس باما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

معرفی سبک دکوراسیون شهری و هشت ترفند برای اجرای آن

سبک دکوراسیون شهری با الهام از زندگی شهری، فضایی مدرن و آرامش بخشی را در خانه به وجود می آورد. ویژگی های این سبک دکوراسیون، بسیار به ویژگی های سبک صنعتی شباهت دارد ولی این دو سبک در ظاهر و جزئیات با یکدیگر تفاوت دارند. سبک شهری برای آپارتمان های کوچک و ساختمان های اداری و تجاری مناسب می باشد و در آن ها محیطی منحصر به فرد و خاص به وجود می آورد. در ادامه این متن قصد داریم به معرفی این سبک و ویژگی هایش بپردازیم و هشت ترفند مهم و کاربردی برای اجرای آن را شرح دهیم، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

معرفی سبک دکوراسیون صنعتی و 5 ویژگی مهم آن

سبک دکوراسیون صنعتی یکی از سبک های دکوراسیون پرطرفدار می باشد که با ترکیب عناصر قدیمی و مدرن، فضایی خاص و منحصر به فرد در خانه به وجود می آورد. در ادامه این مطلب قصد داریم بعد از معرفی این سبک، به ریشه شکل گیری آن بپردازیم و سپس ویژگی های مهم آن را برسی کنیم، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید