خانه های لوکس

خانه لوکس و مدرنی که بریتنی اسپیرز در آن زندگی کرده است

خانه لوکسی در لوس آنجلس با دکوراسیون داخلی به سبک مدرن و امروزی که زمانی بریتنی اسپیرز، هنرمند معروف آمریکایی، در آن زندگی می کرده است. این خانه دارای 5 اتاق خواب، 9 سرویس حمام، استخر روباز، سینمای خانگی و چشم انداز وسیع و فوق العاده به شهر است. در ادامه جزئیات فضای داخلی و بیرونی این خانه مدرن را بررسی خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید

ویلا لوکس و شگفت انگیز در نزدیکی سواحل اسپانیا

ویلا لوکس Palazoo Delle Luce، دارای طراحی مجلل و کلاسیک است و به سبک معماری کوچ نشینی اسپانیایی در سال 2003 ساخته شده است. این ویلا در یکی از یهترین نقاط منطقه La Zagaleta قرار دارد و با داشتن منظره فوق العاده رو به دریا و کوه، دارا بودن بهترین مصالح ساختمانی و مجهز بودن به بالاترین تکنولوژی ها، احتمالا بهترین ویلا در این منطقه است. در ادامه جزئیات و ویژگی های این خانه را برای شما شرح خواهیم داد.

بیشتر بخوانید

با شش ویژگی مشترکی که خانه های لوکس دارند، آشنا شوید

آیا تا به حال از خودتان پرسیده اید که به چه خانه و آپارتمانی لوکس می گویند؟ یا این که خانه ها چه ویژگی ها و امکاناتی باید داشته باشند تا بتوانیم به آن ها لوکس بگوییم؟

شاید پاسخ خیلی از ما به این دو سوال، خانه ای بسیار بزرگ که نمایی مجلل و فوق العاده زیبا دارد، باشد. اما باید بدانید که این خانه ها تنها به این دو ویژگی محدود نمی شوند و بسیاری از خصوصیات دیگر نیز در لوکس بودن آن ها نقش دارد. بنابراین در این مطلب تصمیم دارم 6 ویژگی مهم و مشترکی که اغلب خانه های لوکس دارند را به همراه عکس های جذاب از دکوراسیون و دیزاین داخلیشان، به شما عزیزان معرفی کنم تا با محل زندگی اشرافی و اعیانی ثروتمندان بیشتر آشنا شوید.

بیشتر بخوانید