8 ایده برای تزیین اتاق دختر جوان و بزرگسال 2021 + 39 مدل عکس اتاق دختر ساده

0
216

همه فکر می کنند که دکوراسیون اتاق خواب دخترانه بزرگسال، کار سخت و دشواری است. اما باید بگویم که اگر شما نیازهای خود را از یک اتاق بدانید، می توانید بهترین طراحی را برای اتاق خواب خود انجام دهید. ما در این مقاله قرار است تا با هم 8 ایده دکور اتاق دختر جوان و نوجوان را یاد بگیریم و به همراه آن 20 مدل عکس اتاق خواب دختر ببینیم پس تا آخر مقاله با من همراه باشید.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه بزرگسال و جوان 2021

برای دکوراسیون اتاق خواب دخترانه جوان از چه ایده هایی می توانیم استفاده کنیم؟!

1. اتاق خوب خود را کاربردی دیزاین کنید:

اگر می خواهید تا اتاق خواب خود را به صورت حرفه ای دکور کنید، قبل از این که به جزئیات فکر کنید باید اتاق خوابتان را کاربردی دیزاین کنید. ابتدا توجه کنید که به چه وسایلی در اتاق خوابتان نیاز دارید، به عنوان مثال علاوه بر تخت به یک میز مطالعه، میز آرایش، آینه قدی و کمد نیاز دارید. ابتدا این موارد را تهیه کنید بعد چیدمان و دیزاین اتاق را شروع کنید.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه بزرگسال

2. ترکیب رنگی اتاق خواب دخترانه خود را حرفه ای انتخاب کنید:

همان طور که می دانید انتخاب رنگ اتاق خواب دخترانه کاملا سلیقه ای می باشد، اما یک سری ترکیب رنگی ها هستند که مناسب اتاق خواب دختران جوان می باشند. به عنوان مثال شما می توانید از ترکیب رنگی های طوسی سفید، طوسی صورتی، گلبهی کرم، آبی صورتی و سرخابی سفید در اتاق خوابتان استفاده کنید.

دیزاین اتاق خواب دخترانه صورتی و آبی

3. مشکل کمبود جا در اتاق را حل کنید:

در اکثر مواقع ممکن است اثاثیه ای که به آن ها احتیاج دارید در اتاق خوابتان جا نشوند و در این حالت بهتر است هوشمندانه عمل کنید. مثلا اگر جایی برای گذاشتن میز آرایش ندارید، با یک آینه دیواری و یک شلف که به دیوار نصب می شود یک میز آرایش زیبا برای خود بسازید.

میز آرایش ساده

اگر جایی برای گذاشتن کمد ندارید، با قرار دادن یک رگال شیک برای لباس های روزانه خود، فضای بیشتری در اتاق خوابتان به وجود آورید.

رگال لباس برای اتاق خواب دخترانه

4. از دیزاین دیوار اتاق خوابتان غافل نشوید:

یکی از ساده ترین راه ها که می توانید توسط آن تغییری در اتاق خوابتان به وجود آورید، دیزاین دیوار ها می باشد. شما می توانید با استفاده از تابلو های مختلف، آینه، استیکر، عکس، کاغذ دیوار و یا حتی رنگ دیوار اتاق را دیزاین کنید.

تزیین دیوار اتاق خواب دخترانه جوان

همچنین می توانید از تابلو های فانتزی در سایز های مختلف استفاده کنید و آن ها را روی یک دیوار مشخص نصب کنید. همچنین ترکیب کاغذ دیوار و رنگ هم برای اتاق خواب دختران جوان بسیار شیک می باشد. به این صورت که یک دیوار تاکیدی مانند دیوار پشت تخت را کاغذ دیواری طرح دار کنید و بقیه دیوار ها را از رنگ و یا کاغذ دیواری ساده استفاده کنید.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه بزرگسال

5. از شلف های دیواری در اتاق خوابتان استفاده کنید:

شلف های دیواری بزرگ بسیار کاربردی هستند. شما می توانید از آن ها به عنوان کتاب خانه، قفسه و مکانی برای قرار دادن دکوری های مختلف دخترانه استفاده کنید.

شلف دیواری برای اتاق خواب دخترانه

6. اتاق خواب دخترانه خود را دنج و رومانتیک دیزاین کنید:

باید بگوییم که برای دنج دیزاین کردن مکانی باید حس و حال متفاوتی را در اتاق به وجود بیاورید. به عنوان مثال شما می توانید با استفاده از چراغ های ال ای دی، شمع، گیاه، کوسن های زیبا و یا حتی تور بالای تخت ، اتاق خوابی رومانتیک و دنج داشته باشید.

دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک و رومانتیک

آینه و چراغ ال ای دی در اتاق خواب دخترانه جوان

7. از وسایل فانتزی دخترانه در اتاق خوابتان استفاده کنید:

وسایل فانتزی مخصوص دختر ها می باشد و مهم نیست که چه سنی دارید، استفاده از آن ها همیشه برای شما امکان پذیر است. پس اگر می خواهید تا دکور متفاوتی داشته باشید از مجسمه، کوسن، قاب عکس، پاف و خز فانتزی در اتاق خواب دخترانه خود استفاده کنید.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه صورتی

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

8. مینیمال و ساده باشید و این خصوصیات را در اتاق خوابتان نیز به نمایش بزارید:

سادگی و مینیمالیست هیچ وقت ازمد نمی افتد و همیشه زیبایی مخصوص به خودش را دارد. همچنین امروزه دنیا رو به سادگی گرایی می رود پس اگر اتاق خوابی می خواهید که هیچ وقت از آن خسته نشوید، اتاق خواب مینیمال گزینه بسیار مناسبی برای شما می باشد.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه شیک و ساده

میز تحریر در اتاق خواب دخترانه

و در آخر…

در انتها باید بگویم که دیزاین کردن اتاق بستگی به سلیقه شخصی شما دارد و کار سختی نمی باشد. همچنین می توانید با استفاده از ترفند های بالا ایده های جدیدی برای تزیین اتاقتان بگیرید و فراموش نکنید که ما را در اینستاگرام دنبال کنبد.

در این قسمت به 39 مدل عکس اتاق خواب دخترانه توجه کنید و ایده بگیرید:

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید