چه وسایلی در دکوراسیون خانه هیچ وقت از مد نمی افتند + معرفی 5 عنصر همیشه به روز!

0
12
تبلیغات

بیاید امروز توی این مقاله با هم ببینیم که چه وسایلی تو دکوراسیون خونه همیشه مد هستند. و اگر از این وسایل تو دکوراسیون خونمون استفاده کنیم، دکور خونمون تا ده سال آینده هم شیک و به روز باقی می مونه! من فاطمه فیروزبخت معمار و طراح داخلی هستم و قرار در این مقاله همراه هم باشیم.

دکوراسیون خانه با مبلمانی که هیچ وقت از مد نمی افتند

عناصری که همیشه روی مد می مانند!

1. رنگ های خنثی همیشه در دکوراسیون خانه مد هستند:

رنگ های خنثی، اولین چیزی هستند که بهتون پیشنهاد میدم تا حتما از اونا تو دکوراسیون خونتون استفاده کنید. همون طور که می دونید، رنگ های خنثی دیر تر از مد می افتند، پس سعی کنید از اونا به عنوان رنگ اصلی خونتون استفاده کنید. همچنین شما می تونید از رنگ های دیگه توی جزئیات خونتون مثل دکوری ها و اکسسوری ها استفاده کنید.

اینطوری هر وقت از دکور خونتون خسته شدید، راحت می تونید با تغییر جزئیات،  دکوراسیون خونتون رو عوض کنید.

رنگ خنثی در دکوراسیون داخلی که از مد نمی افتد

 

2. متریال طبیعی هیچ وقت از مد نمی افتد:

متریال طبیعی، دومین چیزی هست که بهتون پیشنهاد میدم تا حتما از اون تو دکوراسیون خونتون استفاده کنید. چوب، سنگ و متریال های طبیعی دیگه، همیشه تو دکوراسیون داخلی مد هستند. حتی می تونید از خود طبیعت هم در دکوراسیون خونتون استفاده کنید.

مثلا می تونید از گیاه های طبیعی تو دکور خونتون استفاده کنید و خیالتون راحت باشه که تا سالیان سال، دکوراسیون خونتون شیک و به روز هست.

استفاده از گیاهان آپارتمانی در دکوراسیون داخلی به روز

3. از طرح و پترن ساده استفاده کنید:

سادگی یه آیتمی هست که تو دکوراسیون خونه هیچ وقت از مد نمی افته! پس سعی کنید تا از طرح و پترن های زیادی تو دکوراسیون خونتون استفاده نکنید و از اون ها در جزئیات خونتون استفاده کنید.

مثلا به جای این که یک مبل با پارچه طرحدار بخرید، کوسن مبلتون رو طرحدار انتخاب کنید. این کار باعث میشه تا مبلتون دیر تر از مد بیوفته.

پترن های ساده در دکوراسیون داخلی روی مد

4. وسایل کلاسیک، وینتیج و سنتی هیشه مد هستند:

وسایل کلاسیک جزئی از گذشته ما و همیشه همراه ما هستند. پس با خیال راحت می تونید از وسایل و اکسسوری های کلاسیک تو خونتون استفاده کنید.

به عنوان مثال، خونه های بسیار مدرن و با تکنولوژی بسیار زیاد (هایتِک) که تا چند سال پیش خیلی مد بودند، دیگه جذابیت قبل رو ندارند. اما سبک کلاسیک هنوز با قدرت پا برجاست و از اون تو خونه های مختلف استفاده میشه.

استفاده از مبلمان کلاسیک در دکوراسیون داخلی که از مد نمی افتد

5. از چوب هایی که رنگ خنثی دارند، استفاده کنید:

چوب ها رنگ ها و تناژ های مختلفی دارند، سعی کنید تا از چوبی که تناژ خنثی داره درخونتون استفاده کنید. چون همیشه مد باقی میمونه.

اما چوب هایی که تناژ قرمز، زرد و یا آبی دارند، زودتر از مد می افتند.

تناژهای رنگی چوب در دکوراسیون که از مد نمی افتند

همچنین در سال 2023، کابینت های رنگی خیلی ترند شدند، اما تا چند سال آینده از مد می افتند. پس سعی کنید تا برای وسایل بزرگی مثل مبلمان و کابینت ها، از چوب رنگ خنثی استفاده کنید تا همیشه به روز و شیک باشند.

و در آخر…

در انتها باید بهتون بگم که داشتن یه دکوراسیون شیک و به روز که همیشه مد هست، کار سختی نیست. فقط کافی هست که نکات بالا رو به دقت بخونید واز اونا تو دکوراسیون خونتون استفاده کنید. همچنین فراموش نکنید که ویدیو های آموزشی مارو در یوتوب و اینستاگرام ببینید. امیدوارم که این مطلب براتون مفید بوده باشه.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید