خرید 33 مدل تخت خواب ارزان و شیک یک نفره و دو نفره به همراه قیمت!

0
2314
تبلیغات

در این مطلب 33 مدل تخت خواب ارزان یک نفره، یک و نیم نفره و دو نفره را به همراه مشخصات و قیمتشان، معرفی خواهم کرد.

البته برای این که انتخاب مناسب و زیبایی داشته باشید، تلاش کرده ام بین تخت های مقرون به صرفه موجود در بازار که بازه قیمتی بین 1 تا 4 میلیون دارند، مدل های شیک را در این صفحه قرار دهم.

اما قبل از معرفی این تخت های ارزان قیمت، باید بدانید که هیچ ارزانی بی علت نیست. توجه داشته باشید که جنس چوب به کار رفته در فریم و کفی، طراحی دقیق و اصولی، تجربه برند تولید کننده و گارانتی و خدمات پس از فروش تخت، تماما بر قیمت این مدل ها تاثیر گذار است.

در واقع اگر جنس چوب به کار رفته در بدنه و کفی بی کیفیت باشد، ممکن است که تحمل وزنتان را نداشته باشند و صدای غیژ غیژ تخت، با هر با تکان خوردن، کلافتان کند. یا خیلی از تخت هایی که طراحی غیر اصولی دارند، تشک استاندارد روی آن ها جا نمی شود و مونتاژ و اسمبل کردن راحتی ندارند.

پس پیشنهاد می کنم که قبل از خرید اینترنتی، حتما نظرات و بازخورد مشتریانی که قبلا تخت های ارزان قیمت خریده اند را بخوانید و ترجیحا بودجه بیشتری برای خرید تخت خواب در نظر بگیرید.

تخت خواب ارزان و شیک

برای دیدن مشخصات بیشتر هر محصول در وبسایت مدیا دکور، روی تصویر آن کلیک کنید و برای خرید، روی دکمه خرید محصول بزنید تا به صفحه فروشنده آنلاین هدایت شوید.

دقت داشته باشید که مدیا دکور تولید کننده یا فروشنده نیست و مسئولیتی در قبال ارائه خدمات به خریداران ندارد. در واقع این تخت خواب ها، معرفی محصولات فروشگاه های دیگر است که مدل مد نظرتان را به صورت مسقیم از آن ها می توانید خریداری کنید.

فهرست دسته بندی:

1. تخت خواب ارزان یک نفره

2. تخت خواب ارزان یک و نیم نفره

3. تخت خواب ارزان دو نفره

معرفی مدل های تخت خواب ارزان قیمت و شیک:

1. تخت خواب ارزان یک نفره:

اندازه تشک تخت های یک نفره، 90 در 200 سانتیمتر است که این مدل ها را برای نوجوانان و جوانان می توانید خریداری کنید.

بازگشت به فهرست

2. تخت خواب ارزان یک و نیم نفره:

روی تخت های یک و نیم نفره، تشک به اندازه 120 در 200 سانتیمتر می توانید قرار دهید که برای اتاق های بزرگ یک نفره گزینه مناسبی است.

بازگشت به فهرست

3. تخت خواب ارزان دو نفره:

تشک مخصوص تخت های دو نفره، به طور معمول عرض 140، 160 (کویین) و 180 (کینگ) سانتیمتری دارند که بر اساس اندازه اتاق خوابتان می توانید یکی از این اندازه ها را انتخاب کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید