فنگ شویی

اصول فنگ شویی در دکوراسیون اتاق نوزاد

استفاده از اصول فنگ شویی در دکوراسیون اتاق نوزاد به منظور به وجود آوردن فضای مناسب برای نوزادان می باشد. استفاده از این اصول باعث می شود، شما عشق بدون قید و شرط، توجه و مراقبت خود را به نوزاد عزیزتان نشان دهید. انرژی خوب فنگ شویی به نوزاد شما آرامش و قدرت خواهد داد و اتاق فرزند شما را سرشار از انرژی مثبت می کند. در ادامه نکات و اصولی را معرفی خواهیم کرد تا به راحتی بتوانید انرژی خوب فنگ شویی را در فضای اتاق نوزاد به جریان بیندازید، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

دکوراسیون حمام با توجه به اصول فنگ شویی

اگر می خواهید خانه ای فنگ شویی شده و پر از انرژی مثبت داشته باشید، باید به فنگ شویی تمام قسمت های خانه دقت کنید. بنابراین در این مقاله می خواهیم، درباره دکوراسیون حمام با توجه به اصول فنگ شویی صحبت کنیم. در خیلی از خانه ها، دکوراسیون نامناسب حمام، باعث به وجود آمدن فنگ شویی بد در آن می شود. همچنین جالب است بدانید که موقعیت مکانی حمام نیز در فنگ شویی آن مؤثر است. به همین دلیل، در ادامه این مطلب نکاتی را به شما آموزش می دهیم تا بتوانید حمام خود را با توجه به موقعیت مکانی آن، فنگ شویی کنید.

بیشتر بخوانید

10 ترفند برای فنگ شویی آشپزخانه

آشپزخانه قلب خانه است و یک آشپزخانه فنگ شویی شده می تواند، انرژی فراوانی را در خانه ما به جریان بیاندازد. بنابراین باید اطمینان داشته باشیم که اصول فنگ شویی به طور دقیق در آشپزخانه اجرا شده است تا انرژی چی، به فراوانی در فضای آشپزخانه جریان داشته باشد. در ادامه 10 ترفند مهم را به شما ارائه خواهیم کرد تا قلب خانه شما، همیشه سلامت و پر انرژی باشد.

بیشتر بخوانید

فنگ شویی اتاق خواب – 4 اصل و 21 نکته مهمی که باید رعایت کنید!

باید بدانید که در علم فنگ شویی، اتاق خواب مهم ترین بخش خانه است که در دکوراسیون و چیدمان آن باید اصول و نکات مهمی را رعایت کنید. در واقع اتاق خواب فنگ شویی شده، علاوه بر خواب آرام و لذت بخش، به شما حس امنیت می دهد، سلامت و شادابتان می کند و همچنین روابط و عشق بین همسرتان را استحکام می بخشد.

پس با توجه به ویژگی های مثبتی که در بالا اشاره کردم، در این مطلب قصد دارم به صورت کامل و کاربردی، 4 اصل و 21 نکته ضروری برای فنگ شویی اتاق خواب را به شما عزیزان آموزش دهم تا بتوانید از انرژی خوب و مثبت در این بخش از منزلتان به خوبی بهره ببرید.

بیشتر بخوانید

10 ترفند برای فنگ شویی اتاق نشیمن

در فنگ شویی، چالشی که در دکوراسیون اتاق نشیمن برای شما وجود دارد این است که فضایی زیبا و در عین حال کاربردی ایجاد کنید تا انرژی مثبت و قوی در خانتان جریان پیدا کند. برای اینکه همه این عناصر را در اتاق نشیمن به کار ببریم نیاز به کمی برنامه ریزی و پشت کار است. در این مطلب قصد داریم ده قدم برای اجرای اصول فنگ شویی در اتاق نشیمن را بررسی کنیم که به شما حتما کمک خواهد کرد.

بیشتر بخوانید

دکوراسیون ورودی خانه مطابق با اصول فنگ شویی

باید بدانیم که اصول فنگ شویی خوب از ورودی خانه شروع می شود. درب ورودی خانه به دهانه " چی " یا دهان خانه معروف است و به همین علت است که خانه انرژی های مخصوص و " چی " را به خود جذب می کند. شاید برایتان این سوال پیش بیاید که انرژی چی، چه است؟ انرژیِ چی همان انرژی مثبت می باشد که ما با راه های مختلف می توانیم آن را وارد زندگی خود کنیم که یکی از این راه ها دکور ورودی خانه و درب ورودی مطابق با اصول فنگ شویی است. پس با ما همراه باشید تا این اصول را با یکدیگر بیاموزیم.

بیشتر بخوانید